Kirman Sidemarin Beach & Spa

From

Duration

Tour Type

 • Objektet
  Vizitorët mund të arrijnë në kate të ndryshme lehtësisht dhe komode me ashensor. Qasja në internet pa tel në zonat publike i lejon udhëtarët të qëndrojnë të lidhur. Opsione të ndryshme gastronomike janë në dispozicion, duke përfshirë një restorant dhe një bar. Dyqane të ndryshme janë në dispozicion, duke përfshirë një supermarket dhe një dyqan suveniresh. Baza e hotelit të shfaqë një shesh lojrash dhe një kopsht tërheqës. Objektet shtesë në akomodim përfshijnë një sallë lojrash. Ata që vijnë me automjetet e tyre mund t’i lënë në parkingun e ndërmarrjes. Shërbimet dhe lehtësitë e disponueshme përfshijnë shërbimin e kujdesit për fëmijët, shërbimin në dhomë, një shërbim lavanderie dhe një floktar.
 • Dhomat
  Secila nga dhomat eshte e pajisur me kondicioner. Shumica e dhomave kanë një ballkon me pamje për kënaqësinë e mysafirëve. Shumë dhoma kanë pamje nga deti, e cila e përmirëson më tej ambientin. Dhomat kanë një krevat dopio dhe një divan krevat. Krevat dhe shtretër shtesë janë në dispozicion. Një kasafortë dhe një minibar janë gjithashtu në dispozicion. Qasja në internet, një telefon, një TV, një radio dhe WiFi shtojnë komoditetin e pushimeve. Pajisjet në banjo përfshijnë një dush. Një tharëse flokësh është gjithashtu në dispozicion. Dhoma të veçanta familjare janë në dispozicion për familjet me fëmijë.
 • Sport/Argëtim
  Një zhytje freskuese në pishinën e brendshme ose të jashtme është një mënyrë e këndshme për t’u qetësuar në ditët e nxehta. Një rrëshqitje uji ofron argëtim për të gjitha moshat. Shezllonet dhe cadra dielli në tarracën e diellit ofrojnë një vend të mrekullueshëm për t’u çlodhur. Mysafirët mund të shijojnë një sërë pijesh freskuese në barin pranë pishinës. Tenis, volejboll plazhi dhe basketboll janë në dispozicion për mysafirët aktivë. Adhuruesve të sporteve ujore u ofrohet aquafit. Hoteli gjithashtu u ofron entuziastëve të sportit një gamë të gjerë aktivitetesh në ambiente të mbyllura, duke përfshirë një palestër, pingpong, shigjeta, bowling dhe gjimnastikë. Akomodimi ofron opsione të ndryshme Wellness, duke përfshirë një spa, një sauna dhe një hamami, ose me pagesë, një banjë me avull dhe trajtime masazhi. Objektet e kohës së lirë përfshijnë një program argëtimi, muzikë live, një disko, një klub për fëmijë, një disko për fëmijë dhe një klub nate.
 • Ushqimet
  Gjithëpërfshirja është e rezervueshme. Mysafirët mund të zgjedhin të rezervojnë opsione të tilla si mëngjes, drekë ose darkë. Opsione të veçanta të kuzhinës, të tilla si pjata vegjetariane, ofrohen në ndërmarrje. Snacks mund të jenë të gëzuar në hotel. Ofrohen pije dhe pije alkoolike pa alkool.

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  10

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,