Kirman Hotels Leodikya Resort

From

Duration

Tour Type

 • Pozita:

  Hoteli është i vendosur në regjionin Karaburun, 27km nga Side, 33km nga Alanya dhe 100km nga aeroporti i Antalisë.

   

 • Vendosja:

  Hoteli posedon gjithsej 290. Të gjitha dhomat janë në ndërtesën kryesore. Dhoma standarde  (28m², një dhomë gjumi me krevat francez + një shtrat të vetëm, një banjo, max 2 + 1pax), Dhoma familjare  (40m², dy dhoma gjumi me dyer në mes, një banjo, max.4 + 1pax) , Junior Suit (32m ², një dhomë gjumi me krevat francez + një shtrat të vetëm + një shtrat dhe një banjo, 4 + 1pax) dhe tre dhoma për personat me aftësi të kufizuara. Dhomat standarde dhe familjare mund të jenë me pamje nga deti ose kopshti, Junior Suit janë të gjitha me pamje nga deti. Të gjitha dhomat kanë banjo private me vaskë, dush, tharëse flokësh, sistem qendror të ajrit që punon sipas kushteve atmosferike, telefon fiks direkt, mini bar, kasaforte dhe kanale muzikore, internet lidhje WI – FI, ballkon.

   

   

 • Shërbimi:

  Ultra All Inclusive – bufe i hapur për mëngjes, drekë, drekë snack bar, çaj pasdite, kafe dhe ëmbëlsira, darkë dhe meze të lehtë në mesnatë. Të gjitha pije alkoolike dhe joalkoolike lokale dhe disa të importuara, lëng frutash të freskëta vetëm për mëngjes, restorante A’la Carte me rezerva paraprakisht dhe vetëm një herë në një javë qëndrimi. Nuk përfshihen në konceptin ultra gjithëpërfshirës: lëngje frutash të freskëta, të gjitha pije të importuara të cilat nuk përfshihen në koncept, pije në shishe, vera speciale, akullore, nargjile, shërbim në dhomë.

   

 • Përmbajtja:

  Restoranti i jashtëm dhe brendshëm, A’la Carte restorantet – Mediterian, Kebab House (Turk) gjinden përgjatë kompleksit të hotelit. Mjeku, kujdestar i fëmijëve, larja rrobash, floktari, qendra tregtare, telefoni dhe faksi, interneti dhe lojërat në kompjuter, rent a car janë me pagesë.

   

 • Plazhi:

  Hoteli posedon plazh privat me rërë dhe guralec, shtretërit, ombrellat, peshqirët dhe dysheku janë pa pagesë.

   

 • Sporti dhe Argëtimi:

  Pishina të hapura dhe të brendshme për të rritur dhe fëmijë, rrëshqitje të ujit, banjë turke, Jacuzzi, palestër, fushë tenisi, basketboll, futboll mini, volejboll plazhi, pingpong. Sportet e ujit, sauna, masazh, tenis me reflektorët, bilardo, bowling në Arycanda janë pagesë shtesë.
  Programet e argëtimit gjatë ditës dhe në mbrëmje. Mini klub për fëmijë ndërmjet moshës 04 dhe 12 vjeç.

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  10

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,