Kaya Side

From

Duration

Tour Type

 • Vendndodhja
  Ky hotel ndodhet në zonën Titreyengöl të Side, brenda 50 m nga qendra me restorantet, baret, dyqanet, pikat e natës dhe lidhjet me rrjetin e transportit publik. Është afër një liqeni të vogël dhe pranë një lumi brenda Pyllit Sorgun dhe është afërsisht 8 km nga qendra e resortit. Ka shumë bukuri natyrore në zonën përreth dhe transporti lokal dhe taksitë qarkullojnë shpesh nga pjesa e përparme e hotelit. Manavgat është 7 minuta me makinë, Side është 10 minuta me makinë, Aspendos është 35 minuta dhe deri në Antalia është 50 minuta me makinë. Aeroporti i Antalias është 70 km nga hoteli.
 • Objektet
  Hoteli është ndërtuar në vitin 1988. Ndërtesa u ofron udhëtarëve gjithsej 432 dhoma. Në akomodim, mysafirët janë të mirëpritur në zonën e pritjes me recepsion 24-orësh dhe një shërbim 24-orësh check-in/check-out. Katet individuale janë të arritshme nëpërmjet ashensorit ose shkallëve. Pajisjet përfshijnë një kasafortë dhe një shërbim të këmbimit valutor. Qasja në internet pa tel është në dispozicion për udhëtarët në vende publike. Ndër opsionet e kuzhinës të disponueshme në hotel janë një restorant, një zonë ngrënieje, një dhomë mëngjesi, një kafene dhe një bar. Dyqane të ndryshme janë në dispozicion, duke përfshirë një supermarket. Baza e themelimit të shfaqë një shesh lojrash dhe një kopsht tërheqës. Karakteristikat shtesë në akomodim përfshijnë një dhomë TV dhe një dhomë lojrash. Ata që vijnë me automjetet e tyre mund t’i lënë në parkingun e hotelit. Shërbimet dhe lehtësitë e disponueshme përfshijnë shërbimin e kujdesit të fëmijëve, ndihmë mjekësore, shërbim në dhomë, një shërbim lavanderie dhe një parukeri. Mysafirët aktivë mund të përdorin shërbimin me qira të biçikletave (me një tarifë) për të eksploruar zonën përreth.
 • Dhomat
  Secila nga dhomat eshte e pajisur me kondicioner, ngrohje qendrore dhe banjo. Shumica e dhomave kanë një ballkon me pamje për kënaqësinë e mysafirëve. Shumë dhoma kanë pamje nga deti, e cila e përmirëson më tej ambientin. Dhomat e shtruara me qilim kanë një krevat dopio ose një krevat divan. Dhoma gjumi të veçanta janë gjithashtu në dispozicion. Një kasafortë dhe një minibar janë gjithashtu në dispozicion. Një telefon, një TV dhe WiFi (me pagesë) shtojnë komoditetin e pushimeve. Dhomat e përshtatshme për akses me karrige me rrota mund të rezervohen. Banjat janë të pajisura me dush dhe vaskë. Një tharëse flokësh mund të gjendet gjithashtu në secilën prej banjove. Mund të rezervohen edhe banjot me akses për karriget me rrota. Dhoma të veçanta familjare janë në dispozicion për familjet me fëmijë.
 • Sport/Argëtim
  Një zhytje freskuese në pishinën e brendshme ose të jashtme është një mënyrë e këndshme për t’u qetësuar në ditët e nxehta. Një rrëshqitje uji ofron argëtim për të gjitha moshat. Një tarracë dielli, loungers dielli dhe cadra janë gjithashtu në dispozicion. Vaska e nxehtë është vendi i përsosur për t’u çlodhur. Ekziston edhe një bar-rostiçeri pranë pishinës. Një sërë aktivitetesh sportive, të tilla si bocce, volejboll plazhi, volejboll, basketboll, gjuajtje me hark dhe kalërim, ose me pagesë, tenis ofrohen në objekt. Me aquafit, ose me pagesë, ski në ujë, ski jet, shëtitje me varkë me motor, shëtitje me varkë me vozitje, shëtitje me varkë me banane, kanoe, lundrim dhe katamara, adhuruesit e sporteve ujore do të kenë shumë mundësi për të zgjedhur. Akomodimi ofron mundësi të shumta sportive të brendshme, me aktivitete të tilla si palestër, pingpong, shigjeta, gjimnastikë dhe gjimnastikë, ose me pagesë, bilardo. Një spa, një sauna, një banjë me avull, një hamami dhe një sallon bukurie janë ndër opsionet e Wellness të ofruara. Për një tarifë shtesë, ofrohen edhe trajtime masazhi. Objektet e kohës së lirë përfshijnë një program argëtimi, muzikë live, një disko, një klub për fëmijë dhe një disko për fëmijë.
 • Ushqimet
  Gjithëpërfshirja është e rezervueshme. Mëngjesi, dreka dhe darka janë në dispozicion. Hoteli gjithashtu ofron snacks. Gatimi në shfaqje është një tërheqje e veçantë. Pijet janë të përfshira në çmim për mysafirët. Zgjedhja e pijeve përfshin pije pa alkool dhe pije alkoolike.
 • Pagesa
  Në ndërmarrje pranohen kartat e mëposhtme të kreditit: VISA dhe MasterCard.

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  10

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,