Kaya Palazzo Golf Resort

From

Duration

Tour Type

Objektet
Mysafirët mund të ndihen si në shtëpinë tuaj në një nga 639 dhomat. Katet e sipërme të hotelit mund të arrihen me ashensor. Qasja në internet pa tel në zonat publike i lejon udhëtarët të qëndrojnë të lidhur. Opsione të ndryshme gastronomike janë në dispozicion, duke përfshirë një restorant, një zonë ngrënieje dhe një bar. Dyqane të ndryshme janë në dispozicion, duke përfshirë një supermarket dhe një dyqan suveniresh. Arsyet e akomodimit të shfaqë një shesh lojrash dhe një kopsht tërheqës. Ata që vijnë me automjetet e tyre mund t’i lënë në parkingun e ndërmarrjes. Shërbimet shtesë përfshijnë një shërbim për kujdesin e fëmijëve, shërbim në dhomë dhe një parukeri.
Dhomat
Hoteli ka dhoma me kondicioner, ngrohje qendrore, sallon ndenje dhe banjo. Shumica e dhomave kanë një ballkon me pamje për kënaqësinë e mysafirëve. Shumë dhoma kanë pamje nga deti, e cila e përmirëson më tej ambientin. Dhomat kanë një krevat dopio dhe një divan krevat. Dhoma gjumi të veçanta janë gjithashtu në dispozicion. Krevat dhe shtretër shtesë janë në dispozicion. Pajisjet në të gjitha dhomat përfshijnë një kasafortë dhe një minibar. Një frigorifer, një mini frigorifer dhe një stacion çaji/kafeje ofrohen si standard. Një telefon, një TV dhe WiFi shtojnë komoditetin e pushimeve. Mysafirët do të gjejnë edhe pantofla në dhomat e tyre. Banjat janë të pajisura me dush dhe vaskë. Një tharëse flokësh dhe bathrobes janë dhënë për përdorim të përditshëm. Akomodimi ofron dhoma familjare dhe dhoma jo duhanpirëse.
Sport/Argëtim
Një zhytje freskuese në pishinën e brendshme ose të jashtme është një mënyrë e këndshme për t’u qetësuar në ditët e nxehta. Një rrëshqitje uji ofron argëtim për të gjitha moshat. Shezllonet dhe cadra dielli në tarracën e diellit ofrojnë një vend të mrekullueshëm për t’u çlodhur. Bar pranë pishinës shërben një përzgjedhje të pijeve freskuese. Tenis, volejboll plazhi dhe golfi janë në dispozicion për mysafirët aktivë. Me ski në ujë, jet ski, shëtitje me varkë me vozitje, shëtitje me varkë me banane, katamaran dhe zhytje, adhuruesit e sporteve ujore do të kenë shumë për të zgjedhur. Objektet sportive dhe të kohës së lirë në ndërmarrje përfshijnë një palestër, yoga dhe gjimnastikë. Opsione të ndryshme Wellness janë në dispozicion në hotel, duke përfshirë një spa, një sauna, një banjë me avull, një hamami, një sallon bukurie, trajtime masazhi dhe talasoterapi. Akomodimi ofron shumë aktivitete dhe mundësi argëtimi, duke përfshirë një program argëtimi, një disko, një klub për fëmijë dhe një klub nate.
Ushqimet
Gjithëpërfshirja është e rezervueshme. Gjithashtu është e mundur të porosisni mëngjes. Ndërtesa ofron gjithashtu ushqime të lehta. Gatimi në shfaqje është një tërheqje e veçantë. Ofrohen pije dhe pije alkoolike pa alkool.
Pagesa
Në hotel pranohen kartat e mëposhtme të kreditit: VISA dhe MasterCard.

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  9

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,