Karmir Resort & Spa

From

Duration

Tour Type

 • Pozita:

  Hoteli është i vendosur në Göynük regjionin, 8 km nga Kemer, 40 km nga aeroporti i Antalisë.

   

 • Vendosja:

  Hoteli posedon gjithsej 297 dhoma në tri blloqe. Dhoma standarde (23m², një dhomë gjumi, një banjo, max.2 + 1pax); dhoma familjare (34m², dy dhoma gjumi me derë në mes, një banjo, max.3 + 1pax),  Junior suita (40m², një dhomë gjumi me dhome ndenieje, nje banjo, ballkon i madh, max.3 + 1pax). Të gjitha dhomat janë me banjo private me dush, sistem qendror të klimatizimit i cili punon sipas kushteve klimatike ,tharëse flokësh, telefon me dalje direkte, mini bar ( vetëm ujë ), arkë , TV satelitor dhe kanale muzikore,ballkon.

   

   

 • Shërbimi:

  Ultra All inclusive – 24 orë shërbime ushqim dhe pije- bufe i hapur për mëngjes, mëngjes i vonëshëm, dreka, ushqim i leht pasdite, çaj dhe kafe, darka dhe ushqim i leht gjatë natës të vonë, të gjitha pijet lokale dhe disa pije nga importi alkoolike, Beach bar nga ora 10:00 – 18:00. Nuk përfshihen: pije premium nga importi, verëra speciale, vera ne shishe, lëngje frutash të freskëta, A’la Carte restoranti me rezervim paraprak, sherbimi ne dhome.

   

 • Përmbajtja:

  Restoranti kryesor me byfe të hapur A’la Carte restorantet – Amethyst – (kuzhinë italiane), Rubi – (kuzhinë turke), Lobby bar, bare prane pishinës dhe në plazh, Kafe turke dhe Disko bar. Me pagesë janë: mjeku, larja rrobash dhe hekurosja, kujdestari fëmijëve, floktari, telefon, faks, interneti, qendra tregtare, rent a car. WI-FI në zonën Lobby është pa pagesë.

   

 • Plazhi:

  Hoteli posedon plazhin privat 100 metra nga hoteli (ka rrug në mes), me guralecë dhe rërë, shtretërit, ombrellat dhe peshqirët për plazh janë pa pagesë. Pavionet private ne pishinë janë me pagese.

   

 • Sporti dhe Argëtimi:

  Pishinat e jashtme dhe të mbrendshme për të rriturit dhe fëmijë, pishinë e jashtme për fëmijë, rrëshqitëse në ujë, banjë Turke, qendër fitnesi, fusha tenisi, ping pong, volejboll plazhi, basketboll janë pa pagesë. Me pagesë: Masazh, sauna sportet ujore, ndriqimi per terent e tenisit, bilardo. Programet argëtuese gjatë ditës, në mbrëmje show programe. Mini klube për fëmijë nga mosha 04-17 vjet të ndarë në grup mosha.

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  10

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,