Kamelya Collection Sentido Selin

From

Duration

Tour Type

 • Vendndodhja
  Kompleksi ndodhet në plazh dhe është afërsisht 8 km nga qendra turistike dhe historike e Side dhe 55 km nga Aeroporti i Antalias.
 • Objektet
  Fshati i pushimeve është ndërtuar në vitin 1992. Mysafirët mund të shijojnë një qëndrim të këndshëm në një nga 302 dhomat. Në kompleks, udhëtarët janë të mirëpritur në zonën e pritjes me recepsion 24-orësh dhe një shërbim 24-orësh check-in/check-out. Katet e sipërme të akomodimit mund të arrihen me ashensor. Pajisjet përfshijnë një kasafortë. Qasja në internet pa tel në vende publike (pa pagesë shtesë) i lejon mysafirët të qëndrojnë të lidhur. Ndër opsionet e kuzhinës të disponueshme në kompleks janë një restorant, një dhomë mëngjesi, një kafene dhe një bar. Dyqane të ndryshme janë në dispozicion, duke përfshirë një supermarket. Arsyet e fshatit pushime të shfaqë një shesh lojrash dhe një kopsht tërheqës. Karakteristikat shtesë në kompleks përfshijnë një dhomë TV dhe një sallë lojrash. Ata që vijnë me automjetet e tyre mund t’i lënë në parkingun e akomodimit. Shërbimet dhe lehtësitë e disponueshme përfshijnë një shërbim për kujdesin ndaj fëmijëve, ndihmë mjekësore, një shërbim lavanderie dhe një parukeri. Mysafirët aktivë mund të përdorin shërbimin me qira të biçikletave (me një tarifë) për të eksploruar zonën përreth.
 • Dhomat
  Secila nga dhomat eshte e pajisur me kondicioner, ngrohje qendrore, sallon ndenje dhe tualet. Shumica e dhomave kanë një ballkon me pamje për kënaqësinë e mysafirëve. Shumë dhoma kanë pamje nga deti, e cila e përmirëson më tej ambientin. Dhoma gjumi të veçanta janë gjithashtu në dispozicion. Krevatet janë të disponueshme për udhëtarët më të rinj. Një kasafortë dhe një minibar janë gjithashtu në dispozicion. Një mini frigorifer dhe një stacion çaji/kafeje sigurojnë një qëndrim të rehatshëm. Karakteristika të tjera përfshijnë qasje në internet, një telefon dhe një TV. Banjat kanë një dush dhe një vaskë. Për përdorim të përditshëm ofrohen tharëse flokësh, pasqyrë kotësie dhe rroba banjo. Dhoma të veçanta familjare janë në dispozicion për familjet me fëmijë.
 • Sport/Argëtim
  Një zhytje freskuese në pishinën e brendshme ose të jashtme është një mënyrë e këndshme për t’u qetësuar në ditët e nxehta. Një rrëshqitje uji ofron argëtim për të gjitha moshat. Një tarracë, një tarracë dielli, loungers dielli dhe cadra janë në dispozicion. Vaska e nxehtë është vendi i përsosur për t’u çlodhur. Ekziston edhe një bar-rostiçeri pranë pishinës. Një shumëllojshmëri aktivitetesh sportive janë të disponueshme në kompleks, për shembull, bocce, volejboll plazhi, basketboll, golf i çmendur dhe gjuajtje me hark, ose me pagesë, çiklizëm/çiklist në mal, tenis dhe kalërim. Mysafirët në fshatin e pushimeve mund të zgjedhin nga një sërë opsionesh për sportet ujore, të tilla si rrëshqitje në ajër, shëtitje me varkë, kanoe dhe aquafit, ose me pagesë, ski në ujë, ski jet, katamara dhe zhytje. Kompleksi ofron një gamë të gjerë aktivitetesh sportive të brendshme, për shembull palestër, pingpong, shigjeta, joga dhe gjimnastikë, ose me pagesë, bilardo dhe bowling. Akomodimi ofron opsione të ndryshme Wellness, duke përfshirë një spa, një sauna, një banjë me avull dhe një hamami, ose me pagesë, një sallon bukurie dhe trajtime masazhi. Opsione dhe shërbime të tjera përfshijnë një program argëtimi, muzikë live, një disko, një klub për fëmijë dhe një klub nate.
 • Ushqimet
  Gjithëpërfshirja është e rezervueshme. Ushqimet e disponueshme përfshijnë mëngjes, drekë dhe darkë. Ushqime të veçanta, duke përfshirë enët vegjetariane, janë gjithashtu në dispozicion. Kompleksi ofron edhe snacks. Ofrohen pije dhe pije alkoolike pa alkool.
 • Pagesa
  Në fshatin e pushimeve pranohen kartat e mëposhtme të kreditit: VISA dhe MasterCard.

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  10

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,