Kamelya Collection Fulya

From

Duration

Tour Type

 • Vendndodhja
  I vendosur në plazh, resorti i klubit ndodhet rreth 8 kilometra nga Side dhe rreth 65 kilometra nga Antalia dhe aeroporti i saj.
 • Objektet
  Fshati i pushimeve është ndërtuar në vitin 1990. Mysafirët janë të mirëpritur në akomodimin, i cili ka gjithsej 244 dhoma. Në kompleks, udhëtarët janë të mirëpritur në zonën e pritjes me recepsion 24-orësh dhe një shërbim 24-orësh check-in/check-out. Katet e sipërme të kompleksit mund të arrihen me ashensor. Pajisjet përfshijnë një kasafortë dhe një shërbim të këmbimit valutor. Qasja në internet në vende publike (me pagesë) i lejon mysafirët të qëndrojnë në kontakt gjatë pushimeve. Ndër opsionet e kuzhinës të disponueshme në fshatin e pushimeve janë një restorant, një zonë ngrënieje, një dhomë mëngjesi dhe një bar. Dyqane të ndryshme janë në dispozicion, duke përfshirë një dyqan suveniresh. Fëmijët mund të kalojnë një kohë të mirë duke luajtur në shesh lojërash. Karakteristikat shtesë në akomodim përfshijnë një dhomë TV dhe një dhomë lojrash. Ata që vijnë me automjetet e tyre mund t’i lënë në parkingun e kompleksit. Shërbimet dhe lehtësitë e disponueshme përfshijnë ndihmën mjekësore dhe një floktar.
 • Dhomat
  Secila nga dhomat eshte e pajisur me kondicioner dhe nje tualet. Karakteristikat standarde të shumicës së dhomave përfshijnë një ballkon. Shumë dhoma kanë pamje nga deti, e cila e përmirëson më tej ambientin. Një kasafortë dhe një minibar janë gjithashtu në dispozicion. Karakteristikat shtesë përfshijnë një mini frigorifer dhe një stacion çaji/kafeje. Qasja në internet, një telefon dhe një televizor shtojnë komoditetin e pushimeve. Pajisjet në banjo përfshijnë një dush. Një tharëse flokësh dhe bathrobes janë dhënë për përdorim të përditshëm. Dhoma të veçanta familjare janë në dispozicion për familjet me fëmijë.
 • Sport/Argëtim
  Një zhytje freskuese në pishinën e brendshme ose të jashtme është një mënyrë e këndshme për t’u qetësuar në ditët e nxehta. Një rrëshqitje uji ofron argëtim për të gjitha moshat. Shezllonet dhe cadra dielli në tarracën e diellit ofrojnë një vend të mrekullueshëm për t’u çlodhur. Vaska e nxehtë është vendi i përsosur për t’u çlodhur. Ekziston edhe një bar-rostiçeri pranë pishinës. Një sërë aktivitetesh sportive janë të disponueshme në kompleks, për shembull bocce, volejboll plazhi, basketboll dhe gjuajtje me hark, ose me pagesë, çiklizëm/çiklizëm malor, tenis dhe kalërim. Udhëtarët në fshatin e pushimeve mund të zgjedhin nga një sërë opsionesh sportesh ujore, të tilla si shëtitje me varkë me vozitje, kanoe dhe aquafit, ose me pagesë, ski në ujë, rrëshqitje në ajër, ski jet, katamara dhe zhytje. Akomodimi ofron mundësi të shumta sportive të brendshme, me aktivitete të tilla si palestër, pingpong, shigjeta, bowling dhe gjimnastikë, ose me pagesë, bilardo. Kompleksi ofron opsione të ndryshme Wellness, duke përfshirë një sauna, një banjë me avull dhe një hamami, ose me pagesë, një spa dhe trajtime masazhi. Një disko dhe një klub për fëmijë plotësojnë gamën e objekteve në dispozicion.
 • Ushqimet
  Gjithëpërfshirja është e rezervueshme. Ushqimet e disponueshme përfshijnë mëngjes, drekë dhe darkë. Kompleksi ofron edhe snacks. Opsionet përfshijnë pije pa alkool dhe pije alkoolike.
 • Pagesa
  Në fshatin e pushimeve pranohen kartat e mëposhtme të kreditit: VISA dhe MasterCard.

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  10

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,