Kamelya Collection Aishen K Club

From

Duration

Tour Type

 • Vendndodhja
  Ky kompleks i madh ndodhet në Colakli, rreth 8 km në perëndim përgjatë bregdetit nga fshati historik dhe vendpushimi Side. Pajisjet lokale mund të gjenden në Colakli dhe transporti publik kalon afër hotelit. Aeroporti i Antalias është rreth 55 km larg.
 • Objektet
  Fshati i pushimeve përbëhet nga gjithsej 572 dhoma. Në kompleks, udhëtarët janë të mirëpritur në zonën e pritjes me recepsion 24-orësh dhe një shërbim 24-orësh check-in/check-out. Shumica e kateve janë të aksesueshme me ashensor. Pajisjet përfshijnë një kasafortë dhe një shërbim të këmbimit valutor. Qasja në internet pa tel është në dispozicion për mysafirët në vende publike. Ndër opsionet e kuzhinës të disponueshme në kompleks janë një restorant, një zonë ngrënieje, një dhomë mëngjesi, një kafene dhe një bar. Objektet tregtare janë gjithashtu në dispozicion. Arsyet e akomodimit të shfaqë një shesh lojrash dhe një kopsht tërheqës. Karakteristikat shtesë në fshatin e pushimeve përfshijnë një dhomë TV dhe një sallë lojrash. Ata që vijnë me automjetet e tyre mund t’i lënë në parkingun e kompleksit. Shërbimet dhe lehtësitë e disponueshme përfshijnë një shërbim për kujdesin e fëmijëve, një shërbim për kujdesin e fëmijëve, asistencë mjekësore, shërbim në dhomë, një shërbim lavanderie dhe një parukeri. Mysafirët aktivë mund të përdorin shërbimin me qira të biçikletave (me një tarifë) për të eksploruar zonën përreth.
 • Dhomat
  Secila nga dhomat eshte e pajisur me kondicioner, ngrohje qendrore, sallon, kuzhine dhe tualet. Shumica e dhomave kanë një ballkon me pamje për kënaqësinë e mysafirëve. Çdo dhoma ka një krevat dopio. Dhoma gjumi të veçanta janë gjithashtu në dispozicion. Krevatet janë të disponueshme për udhëtarët më të rinj. Një kasafortë dhe një minibar janë gjithashtu në dispozicion. Një telefon, një TV dhe WiFi (pa pagesë shtesë) shtojnë komoditetin e pushimeve. Banjat janë të pajisura me dush dhe vaskë. Një tharëse flokësh mund të gjendet gjithashtu në secilën prej banjove. Dhoma të veçanta familjare janë në dispozicion për familjet me fëmijë.
 • Sport/Argëtim
  Kompleksi ofron një pishinë të hapur dhe një pishinë për fëmijë. Një rrëshqitje uji ofron argëtim për të gjitha moshat. Një tarracë dielli, loungers dielli dhe cadra janë gjithashtu në dispozicion. Vaska e nxehtë është vendi i përsosur për t’u çlodhur. Ekziston edhe një bar-rostiçeri pranë pishinës. Në akomodim ofrohen një sërë objektesh sportive. Këto përfshijnë tenis, bocce, volejboll plazhi, basketboll dhe gjuajtje me hark, ose me pagesë, çiklizëm/çiklist malor dhe golf të çmendur. Mysafirët në fshatin e pushimeve mund të zgjedhin nga një sërë opsionesh sportesh ujore, të tilla si rrëshqitje në ajër, shëtitje me varkë me vozis, kanoe, vela dhe aquafit, ose me pagesë, ski në ujë, jet ski, shëtitje me varkë me motor, shëtitje me varkë banane, katamara dhe zhytje. . Kompleksi ofron një gamë të gjerë aktivitetesh sportive të brendshme, për shembull palestër, pingpong, shigjeta, gjimnastikë dhe gjimnastikë, ose me pagesë, bilardo dhe bowling. Ofrohen një sërë objektesh Wellness, të tilla si një sauna, një banjë me avull, një hamami dhe një dhomë me diell. Me një tarifë, udhëtarët mund të përfitojnë gjithashtu nga një spa, një sallon bukurie dhe trajtime masazhi Objektet e kohës së lirë përfshijnë muzikë live, një disko, një klub për fëmijë dhe një disko për fëmijë.
 • Ushqimet
  Gjithëpërfshirja është e rezervueshme. Mëngjesi, dreka dhe darka janë në dispozicion. Enët vegjetariane dhe ushqimet e fëmijëve mund të përgatiten sipas kërkesës. Kompleksi ofron edhe snacks. Pijet janë të përfshira në çmim për mysafirët. Akomodimi ofron pije pa alkool dhe pije alkoolike.
 • Pagesa
  Në fshatin e pushimeve pranohen kartat e mëposhtme të kreditit: VISA dhe MasterCard.

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,