Justiniano Deluxe Resort

From

Duration

Tour Type

 • Pozita:

  Hotel është e vendosur në Okurcalar regjionin, 90km nga aeroporti i Antalyas dhe 33km në Alanya.

   

 • Vendosja:

  Hoteli posedon gjithsej 105 në një bllok (ndërtesa kryesore) dhe 110 dhoma në bllokun Theodora. Dhoma Standarde Ndërtesa kryesore (28-36m², një dhomë gjumi, një banjo, max.2 + 1pax), Dhoma familjare ndërtesa kryesore (45-50m², dy dhoma gjumi me dyer në mes, një banjo, max.4pax). Theodora Block është në anën e pasme, ka një rrugë në këmbë në mes: Të gjitha dhomat kanë banjo private me banjo me dush, tharëse flokësh, sistem me ajër të kondicionuar (duke punuar sipas kushteve atmosferike), telefon me dalje direkte, mini bar (ujë dhe pije të buta të rimbushur dy herë në javë), kuti të sigurt, TV satelit dhe kanale muzikore, ballkon.

   

   

 • Shërbimi:

  Ultra All inclusive – bufe i hapur për mëngjes, mëngjes i vonëshëm, dreke, darke, ushqim te lehte gjate pasdite kafe, çaj dhe ëmbëlsira dites dhe gjatë natës të vonë, A’la Carte restorantet me rezervim praprak. Të gjitha pijet lokale alkoolike dhe jo alkoolike nga ora 10.00 – 24.00. Nuk përfshihen: pije nga importi, lëngje frutash të freskëta, akullore, pije në Disko klub, shërbim në dhomë.

   

 • Përmbajtja:

  Restoranti kryesor me byfe të hapur për, Restorante A’la Carte – turke dhe peshku me rezervim paraprakisht dhe vetëm një herë gjatë qëndrimit prej 7 netë. Shërbimi mjekësor, babysitting, floktari, lavanderi, internet qoshe, telefon, faks, qendër tregtare, Rent a Car janë të ngarkuar me pagesë. Interneti WI-FI është pa pagesë në Lobby

   

 • Plazhi:

  Hoteli posedon plazhin me rërë dhe guralecë, shtretërit, ombrellat dhe peshqirët për plazh janë pa pagesë. Pavionet janë me rezervim paraprak dhe me pagesë shtesë

   

 • Sporti dhe Argëtimi:

  Pishinat e jashtme dhe të mbrendshme për të rriturit dhe fëmijë, rrëshqitëse në ujë , fusha tenisi, banjë Turke, sauna, banjo me avull, ping pong,volejboll plazhi , basketboll, gjimnastikë, banjo turke, sauna, dhomë me avull, janë pa pagesë. Me pagesë: sportet e ujit, ndriqimi per terent e tenisit, bowling, bilardo, të gjitha masazhet dhe trajtimet në qendër SPA.
  Programet argëtuese gjatë ditës, gara pranë pishinës dhe në plazh, në mbrëmje show programe, kinema e hapur. Mini klube për fëmijë nga mosha 04 – 12 vjet.Programet argëtuese gjatë ditës, gara pranë pishinës dhe në plazh, në mbrëmje show programe, kinema e hapur. Mini klube për fëmijë natën

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  10

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,