JADORE DELUXE HOTEL & SPA

From

Duration

Tour Type

Objektet
Një holl dhe një pritje janë në dispozicion për udhëtarët. Shumica e kateve mund të arrihet me ashensor. Qasja në internet pa tel është në dispozicion për mysafirët. Objektet e kuzhinës së hotelit përfshijnë një restorant, një kafene dhe një bar. Objektet tregtare janë gjithashtu në dispozicion. Fëmijët mund të kalojnë një kohë të mirë duke luajtur në shesh lojërash. Objektet shtesë në hotel përfshijnë një sallë lojrash. Mysafirët me automjetet e tyre mund të përdorin hapësirat e disponueshme të parkimit. Shërbimet shtesë përfshijnë një shërbim të kujdesit për fëmijët, një shërbim lavanderi dhe një floktar.
Dhomat
Secila nga dhomat eshte e pajisur me kondicioner. Karakteristikat themelore të shumicës së dhomave përfshijnë një ballkon. Shumë dhoma kanë pamje nga deti, e cila e përmirëson më tej ambientin. Dhomat kanë një krevat dopio ose një divan. Dhoma gjumi të veçanta janë gjithashtu në dispozicion. Krevat dhe shtretër shtesë janë në dispozicion. Një kasafortë dhe një minibar janë gjithashtu në dispozicion. Një telefon, një TV dhe WiFi shtojnë komoditetin e pushimeve. Pajisjet në banjo përfshijnë një dush. Një tharëse flokësh mund të gjendet gjithashtu në secilën prej banjove.
Sport/Argëtim
Një zhytje freskuese në pishinën e brendshme ose të jashtme është një mënyrë e këndshme për t’u qetësuar në ditët e nxehta. Një rrëshqitje uji ofron argëtim për të gjitha moshat. Shezlonget dhe cadra dielli janë ideale për relaksim. Ekziston edhe një bar-rostiçeri pranë pishinës. Bocce dhe volejboll plazhi janë në dispozicion për mysafirët aktivë. Institucioni gjithashtu u ofron entuziastëve të sportit një gamë të gjerë aktivitetesh në ambiente të mbyllura, duke përfshirë një palestër, pingpong, shigjeta, joga dhe gjimnastikë. Një spa, një sauna, një banjë me avull, një hamami dhe trajtime masazh janë ndër opsionet e Wellness të ofruara. Për një tarifë shtesë, një sallon bukurie është gjithashtu në dispozicion. Objektet e kohës së lirë përfshijnë muzikë live, një disko, një klub për fëmijë dhe një disko për fëmijë.
Ushqimet
Opsionet e hotelierisë në dispozicion në akomodim përfshijnë gjysmë bordi dhe gjithëpërfshirëse. Mysafirët mund të zgjedhin të rezervojnë opsione të tilla si mëngjes, drekë ose darkë. Në hotel ofrohen opsione të veçanta të kuzhinës, si pjata vegjetariane. Snacks mund të jenë të gëzuar në krijimin. Akomodimi ofron pije pa alkool dhe pije alkoolike.

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  10

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,