Innvista Hotel Belek

From

Duration

Tour Type

 • Vendndodhja
  Ky hotel ndodhet rreth 1 km nga Beleku ku mund të gjeni një bollëk vendesh tregtare. Plazhi më i afërt është 2 km larg dhe është 35 km nga aeroporti i Antalias.
  Objektet
  Udhëtarët janë të mirëpritur në resortin, i cili ka gjithsej 209 dhoma. Në kompleks, mysafirët janë të mirëpritur në zonën e pritjes me recepsion 24-orësh dhe një shërbim 24-orësh check-in/check-out. Katet individuale mund të arrihen lehtësisht nëpërmjet ashensorit ose shkallëve. Pajisjet përfshijnë një tualet, një kasafortë dhe një shërbim të këmbimit valutor. Qasja në internet pa tel është në dispozicion për udhëtarët në vende publike. Ndër opsionet e kuzhinës të disponueshme në kompleksin e pushimeve janë një restorant, një zonë ngrënieje, një dhomë mëngjesi, një kafene dhe një bar. Dyqane të ndryshme janë në dispozicion, duke përfshirë një supermarket. Arsyet e akomodimit të shfaqë një shesh lojrash dhe një kopsht tërheqës. Karakteristikat shtesë në vendpushimin përfshijnë një stendë gazetash, një dhomë TV dhe një sallë lojrash. Ata që vijnë me automjetet e tyre mund t’i lënë në parkingun e kompleksit. Shërbimet dhe lehtësitë e disponueshme përfshijnë një shërbim për kujdesin e fëmijëve, një shërbim për kujdesin e fëmijëve, një shërbim në dhomë, një shërbim lavanderie dhe një parukeri. Përveç kësaj, ofrohet një transferim.
 • Dhomat

  Secila nga dhomat eshte e pajisur me kondicioner, ngrohje qendrore, kuzhine dhe tualet. Shumica e dhomave kanë një ballkon me pamje për kënaqësinë e mysafirëve. Dhomat me qilim të shfaqë një krevat dopio ose një krevat king size. Dhoma gjumi të veçanta janë gjithashtu në dispozicion. Krevatet janë në dispozicion për mysafirët më të rinj. Një kasafortë dhe një minibar janë gjithashtu në dispozicion. Mysafirët do të gjejnë gjithashtu një mini frigorifer të përfshirë si standard. Qasja në internet, një telefon, një TV, një radio dhe WiFi shtojnë komoditetin e pushimeve. Dhomat e përshtatshme për akses me karrige me rrota mund të rezervohen. Banjat janë të pajisura me dush dhe vaskë. Një tharëse flokësh mund të gjendet gjithashtu në secilën prej banjove. Dhoma të veçanta familjare janë në dispozicion për familjet me fëmijë.
 • Sport/Argëtim

  Një zhytje freskuese në pishinën e brendshme ose të jashtme është një mënyrë e këndshme për t’u qetësuar në ditët e nxehta. Një rrëshqitje uji ofron argëtim për të gjitha moshat. Një tarracë dielli, loungers dielli dhe cadra janë gjithashtu në dispozicion. Vaska e nxehtë është vendi i përsosur për t’u çlodhur. Ekziston edhe një bar-rostiçeri pranë pishinës. Një sërë aktivitetesh sportive janë të disponueshme në kompleksin e pushimeve, për shembull tenis, bocce, volejboll plazhi, volejboll, basketboll dhe gjuajtje me hark, ose me pagesë, golf dhe kalërim. Golf organizohet nga operatorë të palëve të treta. Me aquafit, ose me pagesë, ski në ujë, rrëshqitje në ajër, ski jet, shëtitje me varkë me motor, shëtitje me varkë me vozitje, shëtitje me varkë banane, kanoe, lundrim, katamara dhe zhytje, adhuruesit e sporteve ujore do të kenë shumë mundësi për të zgjedhur. Akomodimi ofron mundësi të shumta sportive të brendshme, me aktivitete të tilla si palestër, pingpong, bilardo, shigjeta, joga, gjimnastikë dhe gjimnastikë, ose me pagesë, bowling. Resorti ofron opsione të ndryshme Wellness, duke përfshirë një spa, një sauna dhe një hamami, ose me pagesë, një sallon bukurie dhe trajtime masazhi. Objektet e kohës së lirë përfshijnë një program argëtimi, muzikë live, një disko, një klub për fëmijë dhe një disko për fëmijë.
 • Ushqimet

  Opsionet e hotelierisë në dispozicion në kompleks përfshijnë fjetje dhe mëngjes dhe gjithëpërfshirëse. Mysafirët mund të zgjedhin të rezervojnë opsione të tilla si mëngjes, drekë ose darkë. Stafi është gjithashtu i lumtur të sigurojë ushqimin e fëmijëve. Kompleksi i pushimeve ofron edhe ushqime. Opsionet përfshijnë pije pa alkool dhe pije alkoolike.
 • Pagesa

  Në akomodim pranohen kartat e mëposhtme të kreditit: VISA dhe MasterCard.

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,