Il Conte Di Monte Cristo

From

Duration

Tour Type

I vendosur në Sarandë, 300 metra nga plazhi lokal, Hotel Monte Cristo me pishinë në çati nga Kanes ofron një pishinë të jashtme sezonale, parkim privat falas, një tarracë dhe një restorant. Ky hotel me 4 yje përfshin një bar dhe dhoma me ajër të kondicionuar me WiFi falas dhe një banjo private. Disa dhoma kanë një ballkon me pamje nga qyteti. Akomodimet kanë një gardërobë. Të gjitha dhomat në Hotel Monte Cristo me pishinë në çati nga Kanes janë të pajisura me një TV me ekran të sheshtë dhe, në disa raste, kanë pamje nga deti.

 Wifi
 Muzike

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,