Iglika Hotel Borovets

From

Duration

Tour Type

Iglika Hotel & Villas ndodhet në qendër të Borovets, vetëm 5 minuta në këmbë larg nga Lifti Martinovi Baraki dhe Gondola Sitnyakovo Express.

Në vitin 2022 hoteli iu nënshtrua një rinovimi të plotë të të gjitha dhomave dhe ambienteve të përbashkëta. Të gjitha dhomat ofrojnë TV me ekran të sheshtë, minibar, kazan, aparat kafeje, pajisje kozmetike, WIFI falas dhe kasafortë.

Zona e Wellness është pa pagesë për mysafirët e hotelit dhe përfshin sauna finlandeze dhe bimore, dhomë me avull, dhomë me akull, pishinë dhe një banjë turke. Masazhet janë në dispozicion me një kosto shtesë. Gjatë muajve të verës ju mund të shijoni pishinën e hapur.

Hoteli ka një fitnes dhe një klub për fëmijë. Ekziston edhe një shkollë skish dhe qira në ndërtesë.

Restoranti ofron mengjes dhe darkë në shuplakë dhe menu të përditshme për drekë dhe darkë. Ai kujdeset për vegjetarianët dhe mund të organizojë opsione pa gluten dhe qumësht sipas kërkesës.
Bashkohuni me ne në Lobby Bar-in tonë për kokteje moderne si dhe një shumëllojshmëri të madhe pijesh joalkoolike dhe alkoolike.

Ofrohet parkim falas privat në natyrë dhe nuk kërkon rezervim.

Çiftet e pëlqejnë veçanërisht vendndodhjen – ata e vlerësuan atë me 9.4 për një udhëtim me dy persona.

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  10

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,