IC Hotels Green Palace

From

Duration

Tour Type

Vendndodhja
Ky hotel luksoz ndodhet direkt pranë plazhit rreth 25 km nga qyteti i Antalias, ku mysafirët do të zbulojnë shumë vende tregtare dhe argëtuese, si dhe shumë nga pamjet kryesore turistike të qytetit.
Objektet
Hoteli u ofron udhëtarëve gjithsej 608 dhoma. Një holl dhe një pritje janë në dispozicion për mysafirët. Katet individuale janë të arritshme nëpërmjet ashensorit ose shkallëve. Pajisjet përfshijnë një kasafortë. Qasja në internet pa tel është në dispozicion për udhëtarët në vende publike. Opsione të ndryshme gastronomike janë në dispozicion, duke përfshirë një restorant, një zonë ngrënieje dhe një bar. Dyqane të ndryshme janë në dispozicion, duke përfshirë një supermarket dhe një dyqan suveniresh. Baza e themelimit të shfaqë një shesh lojrash dhe një kopsht tërheqës. Karakteristikat shtesë në akomodim përfshijnë një dhomë TV dhe një dhomë lojrash. Ata që vijnë me automjetet e tyre mund t’i lënë në parkingun e hotelit. Shërbimet shtesë përfshijnë staf shumëgjuhësh, shërbim për kujdesin e fëmijëve, shërbim në dhomë, shërbim lavanderie dhe parukeri. Përveç kësaj, ofrohet një transferim.
Dhomat
Secila nga dhomat eshte e pajisur me kondicioner, sallon, kuzhine dhe tualet. Shumica e dhomave kanë një ballkon me pamje për kënaqësinë e mysafirëve. Shumica e njësive të akomodimit ofrojnë një pamje anash detit. Dhomat me qilim kanë një krevat dopio, një krevat queen-size ose një krevat divan. Dhoma gjumi të veçanta janë gjithashtu në dispozicion. Krevat dhe shtretër shtesë janë në dispozicion. Një kasafortë, një minibar dhe një tavolinë janë gjithashtu në dispozicion. Një frigorifer dhe një stacion çaji/kafeje sigurojnë një qëndrim të rehatshëm. Qasja në internet, një telefon, një TV dhe WiFi (pa pagesë shtesë) shtojnë komoditetin e pushimeve. Mysafirët do të gjejnë edhe pantofla në dhomat e tyre. Banjat janë të pajisura me dush dhe vaskë. Një tharëse flokësh dhe bathrobes janë dhënë për përdorim të përditshëm. Dhoma të veçanta familjare janë në dispozicion për familjet me fëmijë.
Sport/Argëtim
Një zhytje freskuese në pishinën e brendshme ose të jashtme është një mënyrë e këndshme për t’u qetësuar në ditët e nxehta. Një rrëshqitje uji ofron argëtim për të gjitha moshat. Shezllonet dhe cadra dielli në tarracën e diellit ofrojnë një vend të mrekullueshëm për t’u çlodhur. Vaska e nxehtë është vendi i përsosur për t’u çlodhur. Bar pranë pishinës shërben një përzgjedhje të pijeve freskuese. Një sërë aktivitetesh sportive, të tilla si tenis, bocce, volejboll plazhi, basketboll, golf i çmendur dhe gjuajtje me hark, ose me pagesë, golf, ofrohen në ndërmarrje. Me rrëshqitje në ajër, ski jet, shëtitje me varkë me banane, kanoe dhe kajak, adhuruesit e sporteve ujore do të kenë shumë për të zgjedhur. Akomodimi ofron një gamë të gjerë aktivitetesh sportive të brendshme, për shembull palestër, pingpong, shigjeta, kunguj, joga, gjimnastikë dhe gjimnastikë, ose me pagesë, bilardo dhe bowling. Hoteli ofron opsione të ndryshme Wellness, duke përfshirë një sauna, një banjë me avull dhe një hamami, ose me pagesë, një spa, një sallon bukurie dhe trajtime masazhi. Opsione dhe shërbime të tjera përfshijnë muzikë live, një disko, një klub për fëmijë, një disko për fëmijë dhe një klub nate.
Ushqimet
Gjithëpërfshirja është e rezervueshme. Mysafirët mund të zgjedhin të rezervojnë opsione të tilla si mëngjes, drekë ose darkë. Enët vegjetariane dhe ushqimet e fëmijëve mund të përgatiten sipas kërkesës. Snacks mund të jenë të gëzuar në krijimin. Opsionet përfshijnë pije pa alkool dhe pije alkoolike.
Pagesa
Në akomodim pranohen kartat e mëposhtme të kreditit: VISA dhe MasterCard.

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  10

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,