Iberostar Slavija

From

Duration

Tour Type

Me një pishinë të hapur, një qendër spa dhe një restorant, Iberostar Slavija është 1476 metra nga plazhi më i afërt dhe 1,1 milje nga qyteti i vjetër i Budvës. Ajo ofron një bar lobi, një snack bar në çati dhe garazh hoteli është i disponueshëm për mysafirët në varësi të disponueshmërisë, suplemente të aplikueshme gjatë sezonit të pikut. Hoteli me 5 yje ka dhoma me ajër të kondicionuar me WiFi falas, secila me një banjo private. Të gjitha dhomat vijnë me një TV me ekran të sheshtë me kanale satelitore, ndërsa disa përbëhen nga një ballkon.

 Wifi
 Parking

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  10

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,