Iberostar Bellevue

From

Duration

Tour Type

Me pamje nga plazhi, Iberostar Bellevue është 2 km nga Budva pranë plazhit Becici, i rrethuar nga një kopsht i madh dhe i bukur. Ajo ofron dhoma te bollshme dhe komode me TV kabllor dhe disa ofrojnë edhe pamje nga deti.

 Spa
 Wifi
 Parking

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  10

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,