Hotel Titan Select

From

Duration

Tour Type

 • Pozita:

  Hoteli është i vendosur në regjionin Konakli, 12km nga Alanya dhe 110km nga aeroporti i Antalisë.

   

 • Vendosja:

  Numri total i dhomave është 176. Dhoma standarde (28m², max2+2pax), dhoma familjare Z (45m², dy dhoma me derë max4pax). Të gjitha dhomat janë me banjë private, dush, tharëse flokësh, sistem të klimatizuar, telefon direkt, mini bar (rimbushur me ujë), arkë, TV satelitor dhe kanale muzikore, dysheme me laminat dhe ballkon.

   

   

 • Shërbimi:

  Ultra All Inclusive – bufe e hapur për mëngjes, mëngjes i vonshëm, dreka, darka, ushqim i lehte në pasdite, ushqim i lehtë në orët e vona, të gjitha pijet alkoolike dhe joalkoolike prej orës 10:00- 24:00 vetëm në Oceanus bar shërbimi është 24 orë, beach snack bar nga 10:00 – 18:00 Nuk përfshihen në koncept: pijet ne disko klub, pijet e importuara, verërat e speciale, lëngu I freskët nga frutat, kafe turke. A’la Carte restorantet përdoret vetëm një herë gjatë qëndrimit.

   

 • Përmbajtja:

  Restorant kryesor me bufe te hapur, A’la Carte restorante – Themis (Turk) dhe Tethys (Pesh), snack bar, bari pranë pishinës, lobi bar. Mjeku, pastrimi i rrobave, telefoni, faksi, interneti, floktari, dyqanet, rent a car janë me pagesë shtesë.

   

 • Plazhi:

  Hoteli ka plazhin e vet, 250m larg nga hoteli, rërë dhe guralec, shtretërit, ombrellat e diellit janë pa pagesë.

   

 • Sporti dhe Argëtimi:

  Pishinë e jashtme dhe e brendshme për të rritur dhe fëmijë, fitness qendra, banjë turke, teren për tenis, pingpong, volejboll plazhe. Me pagesë shtesë janë: sportet ujore, saunë, masazhi, SPA dhe Wellness qendra, ndriçimi për terren të tenisit.
  Programe argëtuese gjate ditës, gara në pishinë dhe në plazh, në mbrëmje show programe speciale. Mini Klub për fëmijë 04 – 12 years.

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  10

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,