Hotel Sport, Resort Mavrovo

From

Duration

Tour Type

I vendosur rrëzë malit Bistra në liqenin e Mavrovës në Parkun Kombëtar të Mavrovës, ky hotel ofron Wi-Fi falas dhe parkim falas në vend. Biçikletë malore me qira dhe ruajtjen e skive është në dispozicion.

Mysafirët e Hotel Sport mund ta nisin ditën e tyre me një mëngjes çdo mëngjes. Restoranti dhe bari shërbejnë kuzhinë lokale dhe ndërkombëtare.

Të gjitha dhomat vijnë me TV satelitor, tavolinë pune dhe një banjo me dush ose vaskë dhe tharëse flokësh.

Hotel Sport, Resort Mavrovë është 24 km larg Manastirit Shën Jovan Bigorski dhe 100 km nga aeroportet e Shkupit dhe Ohrit.

Çiftet e pëlqejnë veçanërisht vendndodhjen – ata e vlerësuan atë me 9.2 për një udhëtim me dy persona.

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,