Hotel Riva

From

Duration

Tour Type

Riva ofron akomodime buzë detit në Ulqin. Ndër lehtësitë e kësaj prone janë restoranti, recepsioni 24 orë, ashensori, së bashku me WiFi falas. Parking privat mund të organizohet me një pagesë shtesë. Me një tarracë, akomodimi ofron ajer te kondicionuar dhe ka një TV me ekran të sheshtë dhe një banjo private me vaske.

 Wifi
 Parking

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  10

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,