Hotel Regina City Vlore

From

Duration

Tour Type

I ndodhur pikërisht përballë një plazhi në Vlorë, Hotel Regina City mirëpret mysafirët me një restorant dhe bar. Hoteli ka një pishinë të hapur me pamje nga deti. Çdo dhomë është me ajër të kondicionuar dhe e pajisur me një TV me ekran të sheshtë, ndërsa banjat vijnë me vaske ose dush. Shtesat përfshijnë pantofla dhe tharëse flokësh. Ka një tavolinë para 24 orësh. Biçikleta me qira janë në dispozicion me një shtesë. Makina me qira ose anije aeroporti mund të organizohet me një tarifë shtesë. Ky hotel ka një zonë plazhi privat dhe ka objekte për sporte ujore. Një sërë aktivitetesh ofrohen në zonë, të tilla si zhytja dhe peshkimi

 Wifi
 Muzike
 SPA center

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  10

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,