Hotel Mediterran Ulqin

From

Duration

Tour Type

I rinovuar në vitin 2022, Hotel Mediteran Ulqin ofron pamje panoramike të detit Adriatik dhe qytetit të vjetër të Ulqinit nga pishina. Është në këmbë largësi nga plazhet dhe argëtimi natën.

Dhomat kanë ballkone të mëdha me pamje nga qyteti ose nga deti. Ato vijnë me Wi-Fi falas, TV satelitor, mini-bar dhe ajër të kondicionuar.

Restoranti në Hotel Mediteran ofron një mëngjes të pasur, drekë dhe darkë të shërbyer në bazë të shuplakës. Ju gjithashtu mund të shijoni specialitete peshku në restorantin à la carte me një tarracë dhe pamje nga deti.

 Wifi
 Muzike
 Pishina

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,