Hotel Hana Vlore

From

Duration

Tour Type

I vendosur në Vlorë, 1.7 km nga plazhi i Vlorës dhe 1.8 km nga Sheshi i Pavarësisë, Hana’s House ofron ajër të kondicionuar. Prona ka pamje mali dhe qyteti, dhe është 2.3 km nga Kuzum Baba. WiFi falas është në dispozicion në të gjithë pronën dhe Plazhi Vjetër është 1 km larg.

 Wifi
 Parking

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,