Hotel Continental

From

Duration

Tour Type

Duke shijuar një vendndodhje buzë detit, Hotel Continental ofron akomodim në Ulqin. Hoteli ka një tarracë dielli dhe pamje nga deti, ndërsa mysafirët mund të shijojnë një vakt në restorant ose të pinë një pije në bar. Ky hotel ofron WiFi falas. Dhomat përfshijnë një TV kabllor të sheshtë. Një tarracë ose ballkon janë paraqitur në të gjitha dhomat, ndërsa disa dhoma kanë një zonë të shtrojë. Çdo dhomë ka një banjo private të përfshirë.

 Wifi
 Muzike

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  10

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,