Hotel Bistra, Resort Mavrovo

From

Duration

Tour Type

Hotel Bistra, Resort Mavrovo ndodhet në Parkun Kombëtar të Mavrovës, rrëzë malit Bistra dhe përmban një pishinë të brendshme, qendër fitnesi dhe sauna.

Të gjitha dhomat në Hotel Bistra, Resort Mavrovo përfshijnë një banjo private, TV satelitor, Wi-Fi pa pagesë. Disa kanë banja spa dhe një ballkon me pamje malore.

Në restorantin e hotelit shërbehen specialitete ushqimore deti, si dhe ushqime ndërkombëtare dhe tradicionale maqedonase. Prona ka edhe një garazh për motoçikleta.

Vendpushimi i skive Zare Lazarevski është vetëm 100 metra në këmbë nga hoteli dhe të dy aeroportet e Shkupit dhe të Ohrit janë brenda një ore me makinë larg.

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  10

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,