Horus Paradise Luxury Resort

From

Duration

Tour Type

POZITA:
Hoteli është i vendosur në rajonin Kızılagac, 2 km nga Side dhe 65 km nga aeroporti i Antalisë

VENDOSJA:
Hoteli posedon gjithsej 680 në ndërtesën e hotelit, ndërtesat turistike, ndërtesat e kopshtit dhe në ndërtesat e plazhit. Dhomat e Hotel Family (48m², dy dhoma gjumi të ndara, një banjo, kati i petëzuar, max.4pax), Dhomat e Standardeve të Zbavitjes ((25-30 m², një dhomë gjumi, një banjo, dysheme laminate, max.2 + 1pax) 25-32m², të vendosura në pishina, një dhomë gjumi, një banjo, dysheme me qilim, max.2 + 1pax, dhoma të reja), Dhoma familjare për apartamente (41-53m², dy dhoma gjumi të ndara, një (22 – 28m², prane plazhit me pamje nga deti direkt, nje dhome gjumi, nje banjo, dhome gjumi, max.4pax), dhome gjumi (45 – 73m², dy dhoma gjumi, nje banjo, max4pax) dysheme qeramike, max.2 + 1pax), Kopshti Standard dhoma (22-25m², ndodhet në anën e pasme të kompleksit të hotelit, një dhomë gjumi, një banjo, dysheme qeramike, max.2 + 1pax). Të gjitha dhomat janë me banjo private me dush kabinë, tharëse flokësh, sistemin e ajrit VRV, mini bar, kasaforta, TV satelit dhe kanale muzikore.

SHËRBIMI:
Ultra All inclusive – bufe i hapur për mëngjes, mëngjes i vonëshëm, drekë, darkë, darkë në mëngjes dhe pasdite,, akullore në pasdite, restorante A’la Carte me rezervim paraprakisht dhe vetëm një restorant mund të përdoret një herë në një qëndrim, të gjitha pije lokale dhe joalkoolike, vetëm në bar Lob janë të disponueshme pak importe pije alkoolike. Nuk përfshihen: pije të importuara, verëra të veçanta, të gjitha pije në shishe dhe të konservuara, lëngje frutash të freskëta, pije energjetike, shërbim në dhomë.

PËRMBAJTJA:
Restorant kryesor , Restorantet e A’la Carte: Plazhi i Nilit – kuzhina turke, Tax Max – kuzhina meksikane, La Rosette – kuzhina italiane, plazhi i Nilit – restorantet e peshkut, baret rreth kompleksit të hotelit. Mjeku, babysitting, lavanderi dhe pastrim kimik, fasadë flokësh, telefon, faks, qendër tregtare, me qira një makinë janë pagesë shtesë. WI-FI (deri në 256MB) lidhje interneti në hapësirat publike është pa pagesë.
PLAZHI:
Plazhi i hotelit – me rërë, me shtretër dielli, cadra dielli, peshqir plazhi pa pagesë.

SPORTI DHE ARGËTIMI:
Pishina të hapura dhe të brendshme për të rritur dhe fëmijë, Aqua Park, palestër, banjë turke, sauna, dhomë me avull, fushë tenisi, pingpong, volejboll plazhi. Me pagesë shtesë janë: masazh, bilardo, internet kafe dhe lojëra kompjuterike, sportet e ujit, prozhektor për fusha tenisi dhe mësime, SPA Center. Programet argëtuese gjatë ditës, garat në plazh dhe në pishinë, në mbrëmje tregojnë programe. Mini klub për fëmijët nga 04 – 11 vjeç dhe klub i vogël nga 12-17 vjeç me aktivitete dhe programe të ndryshme.
RENOVIMI: 2016

www.horusparadise.com

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  8

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,