Holiday Park Resort

From

Duration

Tour Type

 • Pozita:

  HotelI është I vendosur në rajonin e Okurcalar, 25 km nga Side, 35 km nga Alania dhe 90 km nga aeroporti Antalya.

   

 • Vendosja:

  Numri total i dhomave 268. Dhoma standarde (25-29m², një dhomë gjumi, një banjo, max.3 + 1pax), Dhoma familjare (35m2, dy dhoma gjumi pa derë ndarëse, një banjo, max 4pax). Të gjitha dhomat kanë banjo private me dush, dush dhe tharëse flokësh, sistem të ndarë me ajër të kondicionuar, telefon me dalje direkte, mini bar (rimbushjen e ujit vetëm çdo ditë), arkë (pagesë shtesë), dysheme me qilim, TV satelit dhe kanale muzikore, ballkon.

   

   

 • Shërbimi:

  Ultra All Inclusive  – shërbim i pijeve dhe ushqimit. Bufe e hapur për mëngjes, mëngjes i vonshëm, drekë, snack pasdite, darkë, të gjitha pije alkoolike dhe joalkoolike lokale deri 24.00 orë. Nuk përfshihen në sistemin gjithëpërfshirës: pije të importuara, lëngje frutash të freskëta, të gjitha pije lokale në Disco club dhe pije në barin e Lobit pas orës 24.00, të gjitha pije në shishe, akullore, kokteje, kafe turke, ekspres dhe kapuçin.

   

 • Përmbajtja:

  Restorant kryesor për shërbimin e hapur shuplakë, bar Lobby, snack bar nga pishinë, bar plazhi. Shërbimi mjekësor, lavanderi, telefon, faks dhe internet, floktari, qendra tregtare janë pagesë shtesë.

   

 • Plazhi:

  Plazhi i hotelit, guralec, me shtretër diell, cadra dielli janë pa pagesë. Peshqirët e plazhit janë me depozitë. Pavioni privat (plazhi camellia) janë me rezervë paraprakisht dhe me pagesë shtesë.

   

 • Sporti dhe Argëtimi:

  Pishina të hapur për të rriturit dhe fëmijët, tre rrëshqitjet e ujit, banjë turke, sauna, palestër, pingpong, volejboll, kungull, basketboll. Tarifa shtesë: masazh, bilardo, sportet e ujit. Programet e muzikës gjatë ditës, garat dhe në mbrëmje tregojnë programe. Mini klub për fëmijët nga 04-12 vjec me programe të përditshme dhe mbrëmje.

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  10

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,