Holiday Garden Resort

From

Duration

Tour Type

 • Pozita:

  HotelI është I vendosur në rajonin e Okurcalar, 25 km nga Side, 35 km nga Alania dhe 85 km nga aeroporti Antalya.

   

 • Vendosja:

  Numri total i dhomave 235. Dhoma standarde (24m², një dhomë gjumi, një banjo, max.3 + 1pax). Të gjitha dhomat kanë banjo private me dush, dush dhe tharëse flokësh, sistem të ndarë me ajër të kondicionuar, telefon me dalje direkte, mini bar (rimbushjen e ujit vetëm çdo ditë), arkë (pagesë shtesë), TV satelit dhe kanale muzikore, ballkon.

   

   

 • Shërbimi:

  Ultra All Inclusive – shërbim i pijeve dhe ushqimit. Bufe e hapur për mëngjes, mëngjes i vonshëm, drekë, snack pasdite, darkë, të gjitha pije alkoolike dhe joalkoolike lokale nga 10:00 deri 24:00. Nuk përfshihen në sistemin gjithëpërfshirës: pije të importuara, lëngje frutash të freskëta, të gjitha pije lokale në Disco club dhe pije në barin e Lobbiit pas orës 24.00, të gjitha pije në shishe, akullore, kokteje, kafe turke, ekspres dhe kapuçino.

   

 • Përmbajtja:

  Restorant kryesor për byfe të hapur, bar Lobby, snack bar nga pishinë, bar plazhi. Shërbimi mjekësor, lavanderi, telefon, faks dhe internet, floktari, qendra tregtare janë pagesë shtesë.

   

 • Plazhi:

  Plazhi i hotelit, guralec, me shtretër diell, cadra dielli janë pa pagesë. Peshqir plazhi me depozitë. Pavioni privat është me rezervë paraprakisht dhe pagesë shtesë.

   

 • Sporti dhe Argëtimi:

  Pishina të hapura për të rritur dhe fëmijë, pishina shtëpie të hapur vetëm në dimër dhe pa fëmijë, tre rrëshqitje të ujit, banjë turke, sauna, palestër, pingpong, fushë tenisi. Tarifa shtesë: masazh, bilardo, sportet e ujit, ndriçues për fushë tenisi.
  Programet e muzikës gjatë ditës, garat dhe në mbrëmje tregojnë programe. Mini klub për fëmijë nga 04 – 12 vjeç me programe të përditshme dhe mbrëmje.

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  10

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,