Henry Resort & Spa

From

Duration

Tour Type

E vendosur në Golem, 2 minuta në këmbë nga plazhi Mali I Robit, Henry Resort & Spa ofron strehim me biçikleta falas, parkim privat falas, një pishinë të jashtme sezonale dhe një kopsht. Me shërbim në dhomë, kjo pronë ka gjithashtu një restorant dhe një tarracë. Prona ka një recepsion 24 orë, një sallë pritjeje të përbashkët dhe WiFi falas. Një mëngjes kontinental është në dispozicion çdo mëngjes në hotel. Henry Resort & Spa ka një shesh lojrash. Plazhi i Golemit është 13 minuta në këmbë nga akomodimi,

 

 

Në cmim përfshihet:

– Akomodimi
– Mengjesi dhe darka
– Akses ne pishinen dimerore
– Akses në Spa Center  (sauna, biosauna, banjo turke dush emocional, dhome kripe)
– Akses ne fitness
– Kend Lojrash per femije
– Parkim
– Wifi
Politikat e fëmijëve:

Femijet 0 – 5.99 vjec falas

Femijet 6 – 11.99 – 50 % zbritje

Femijet 12 + konsiderohen te rritur

 Wifi
 Spa
 Parking

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  10

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,