Hedef Beach Resort & Spa

From

Duration

Tour Type

Objektet
Një holl dhe një pritje janë në dispozicion për udhëtarët. Shumica e kateve mund të arrihet me ashensor. Shërbime të tilla si kasaforta dhe shërbimi i këmbimit valutor sigurojnë një qëndrim të rehatshëm. Aksesi në internet pa tel (me pagesë) është i disponueshëm për mysafirët në vendet publike. Objektet e kuzhinës si një restorant, një dhomë mëngjesi, një kafene dhe një bar ofrojnë ushqim dhe pije. Objektet tregtare janë gjithashtu në dispozicion. Baza e hotelit të shfaqë një shesh lojrash dhe një kopsht tërheqës. Veçoritë shtesë në ndërmarrje përfshijnë një dhomë TV dhe një sallë lojrash. Ata që vijnë me automjetet e tyre mund t’i lënë në parkingun e akomodimit. Shërbimet dhe lehtësitë e disponueshme përfshijnë asistencë mjekësore, shërbim në dhomë, shërbim lavanderie dhe parukeri.
Dhomat
Secila nga dhomat eshte e pajisur me kondicioner, ngrohje qendrore dhe banjo. Shumica e dhomave kanë një ballkon me pamje për kënaqësinë e mysafirëve. Shumë dhoma kanë pamje nga deti, e cila e përmirëson më tej ambientin. Udhëtarët mund të shijojnë një gjumë të mirë në krevat dopio. Krevatet janë në dispozicion për mysafirët më të rinj. Një kasafortë dhe një minibar janë gjithashtu në dispozicion. Mysafirët do të gjejnë gjithashtu një mini frigorifer të përfshirë si standard. Karakteristika të tjera përfshijnë një telefon dhe një TV. Banjat kanë një dush dhe një vaskë. Një tharëse flokësh mund të gjendet gjithashtu në secilën prej banjove. Hoteli ofron dhoma familjare dhe dhoma jo duhanpirëse.
Sport/Argëtim
Një zhytje freskuese në pishinën e brendshme ose të jashtme është një mënyrë e këndshme për t’u qetësuar në ditët e nxehta. Një rrëshqitje uji ofron argëtim për të gjitha moshat. Një tarracë, një tarracë dielli, loungers dielli dhe cadra janë në dispozicion. Vaska e nxehtë është vendi i përsosur për t’u çlodhur. Ekziston edhe një bar-rostiçeri pranë pishinës. Shumëllojshmëria ofrohet nga një gamë e gjerë e aktiviteteve sportive të ofruara në institucion, për shembull tenisi, volejboll plazhi, volejboll dhe basketboll. Me ski në ujë, jet ski, shëtitje me varkë me banane dhe kanoe, adhuruesit e sporteve ujore do të kenë shumë për të zgjedhur. Akomodimi ofron mundësi të shumta sportive të brendshme, me aktivitete të tilla si palestër, pingpong, bilardo, bowling, kungull, gjimnastikë dhe gjimnastikë, ose me pagesë, shigjeta. Ofrohen një sërë objektesh Wellness, si sauna dhe një banjë me avull, sjellin”,”addData”:}. Për një tarifë, udhëtarët mund të përfitojnë gjithashtu nga një spa, një hamami, një sallon bukurie dhe trajtime masazhi. Objektet e kohës së lirë përfshinë një program argëtimi, një disko dhe një klub fëmijësh.
Ushqimet
Gjithëpërfshirja është e rezervueshme. Ushqimet e disponueshme përfshijnë mëngjes, drekë dhe darkë. Hoteli ofron edhe snacks. Zgjedhja e pijeve përfshin pije pa alkool dhe pije alkoolike.
Pagesa
Në ndërmarrje pranohen kartat e mëposhtme të kreditit: VISA dhe MasterCard.

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  10

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,