Haydarpasha Palace

From

Duration

Tour Type

Objektet
Një holl dhe një pritje janë në dispozicion për udhëtarët. Katet individuale mund të arrihen lehtësisht nëpërmjet ashensorit ose shkallëve. Qasja në internet pa tel në vende publike (pa pagesë shtesë) i lejon mysafirët të qëndrojnë të lidhur. Ndër opsionet e kuzhinës në dispozicion në hotel janë një restorant dhe një bar. Dyqane të ndryshme janë në dispozicion, duke përfshirë një dyqan suveniresh. Baza e themelimit të shfaqë një shesh lojrash dhe një kopsht tërheqës. Objektet shtesë në akomodim përfshijnë një sallë lojrash. Ata që vijnë me automjetet e tyre mund t’i lënë në parkingun e hotelit. Shërbimet dhe lehtësitë e disponueshme përfshijnë një shërbim për kujdesin e fëmijëve, një shërbim për kujdesin e fëmijëve, shërbim në dhomë dhe një shërbim lavanderi.
Dhomat
Secila nga dhomat eshte e pajisur me kondicioner. Shumica e dhomave kanë një ballkon me pamje për kënaqësinë e mysafirëve. Disa nga njësitë e akomodimit kanë gjithashtu një pamje anësore nga deti. Udhëtarët mund të shijojnë një gjumë të mirë në krevat dopio. Krevat dhe shtretër shtesë janë në dispozicion. Një kasafortë dhe një minibar janë gjithashtu në dispozicion. Guests do të gjeni gjithashtu një stacion çaji / kafeje të përfshirë si standard. Karakteristika të tjera përfshijnë qasje në internet, një telefon, një TV dhe WiFi (pa pagesë shtesë). Banjo ofron pajisje të përshtatshme duke përfshirë një dush. Një tharëse flokësh është gjithashtu në dispozicion. Dhoma të veçanta familjare janë në dispozicion për familjet me fëmijë.
Sport/Argëtim
Ndërtesa ofron një pishinë të hapur dhe një pishinë për fëmijë. Një rrëshqitje uji ofron argëtim për të gjitha moshat. Shezlonget dhe cadra dielli janë ideale për relaksim. Ekziston edhe një bar-rostiçeri pranë pishinës. Bocce, volejboll plazhi dhe gjuajtje me hark janë në dispozicion të mysafirëve aktivë. Adhuruesve të sporteve ujore u ofrohet aquafit. Akomodimi ofron një gamë të gjerë aktivitetesh sportive të brendshme, për shembull një palestër, pingpong, shigjeta, joga dhe gjimnastikë, ose me pagesë, bilardo dhe bowling. Një sauna, një banjë me avull, një hamami dhe trajtime masazh janë ndër opsionet e Wellness të ofruara. Për një tarifë shtesë, një banjë është gjithashtu në dispozicion. Objektet e kohës së lirë përfshijnë një program argëtimi, një disko, një klub për fëmijë dhe një disko për fëmijë.
Ushqimet
Gjithëpërfshirja është e rezervueshme. Mysafirët mund të zgjedhin të rezervojnë opsione të tilla si mëngjes, drekë ose darkë. Hoteli ofron edhe snacks. Ndërtesa ofron pije dhe pije alkoolike pa alkool.

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  10

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,