Hawaii Riviera Club Aqua Park

From

Duration

Tour Type

Me një zonë plazhi privat, palestër, kopsht dhe WiFi falas, Hawaii Riviera Club Aqua Park – Families and Couples Only ndodhet në Hurghada, 16 km nga New Marina. Me një tavolinë para 24 orësh, kjo pronë u ofron mysafirëve edhe një restorant. E pronës është 16 km nga Giftun Island dhe 24 km nga Hurghada Grand Akuariumi.

Dhomat e ftuar në vendpushimin janë të pajisura me një zonë të shtrojë dhe një TV me ekran të sheshtë. Me një banjo private të pajisur me një banjë dhe tualetin falas, dhomat në Hawaii Riviera Club Aqua Park kanë gjithashtu një pamje nga pishina dhe kopshti. Njësitë në akomodim kanë ajër të kondicionuar dhe një tavolinë.

Një mëngjes shuplakë është shërbyer çdo mëngjes në pronë.

Hawaii Riviera Club Aqua Park – Familjet dhe Çiftet vetëm ofron një pishinë të hapur. Mund të luani pingpong, bilardo dhe shigjeta në resortin me 4 yje.

Senzo Mall është 30 km nga vendpushimi. Aeroporti më i afërt është Aeroporti Ndërkombëtar i Hurghada, 20 km nga Hawaii Riviera Club Aqua Park.

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  10

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,