Hawaii Riviera Aqua Park Resort

From

Duration

Tour Type

Objektet
Udhëtarët mirëpriten në hotel, i cili ka gjithsej 434 dhoma. Një holl dhe një pritje janë në dispozicion për mysafirët. Katet individuale mund të arrihen lehtësisht nëpërmjet ashensorit ose shkallëve. Pajisjet përfshijnë një kasafortë. Qasja në internet pa tel është në dispozicion për udhëtarët në vende publike. Opsione të ndryshme gastronomike janë në dispozicion, duke përfshirë një restorant, një kafene dhe një bar. Dyqane të ndryshme janë në dispozicion, duke përfshirë një dyqan suveniresh. Baza e themelimit të shfaqë një shesh lojrash dhe një kopsht tërheqës. Ata që vijnë me automjetet e tyre mund t’i lënë në parkingun e akomodimit. Shërbimet shtesë përfshijnë një shërbim të kujdesit për fëmijët, shërbim në dhomë, një shërbim lavanderie dhe një floktar. Përveç kësaj, ofrohet një transferim.
Dhomat
Secila nga dhomat eshte e pajisur me kondicioner, ngrohje qendrore dhe banjo. Shumica e dhomave kanë një ballkon me pamje për kënaqësinë e mysafirëve. Shumë dhoma kanë pamje nga deti, e cila e përmirëson më tej ambientin. Ekziston edhe një kasafortë dhe, me pagesë, një minibar. Përparësitë e dhomave përfshijnë një frigorifer. Karakteristika të tjera përfshijnë qasje në internet, një telefon dhe një TV. Banjo ofron pajisje të përshtatshme duke përfshirë një dush. Një tharëse flokësh mund të gjendet gjithashtu në secilën prej banjove. Dhoma të veçanta familjare janë në dispozicion për familjet me fëmijë.
Sport/Argëtim
Hoteli ofron një pishinë të hapur dhe një pishinë për fëmijë. Shezllonet dhe cadra dielli në tarracën e diellit ofrojnë një vend të mrekullueshëm për t’u çlodhur. Vaska e nxehtë është vendi i përsosur për t’u çlodhur. Mysafirët mund të shijojnë një sërë pijesh freskuese në barin pranë pishinës. Një shumëllojshmëri e aktiviteteve sportive, të tilla si bocce, volejboll plazhi dhe volejboll, ose me pagesë, hipur në kalë, ofrohen në ndërmarrje. Shumë opsione sportive janë në dispozicion, duke përfshirë sportet ujore të tilla si rrëshqitje në ajër dhe zhytje. Për një tarifë, mund të shijoni gjithashtu ski në ujë, shëtitje me varkë me vozis, shëtitje me varkë me banane, kanoe dhe lundrim. Akomodimi gjithashtu u ofron entuziastëve të sportit një gamë të gjerë aktivitetesh të brendshme, duke përfshirë një palestër, pingpong, bilardo, shigjeta dhe gjimnastikë. Hoteli ofron një sërë objektesh në zonën e Wellness. Opsionet përfshijnë një banjë ose, për një tarifë shtesë, një sauna, një banjë me avull, një sallon bukurie dhe trajtime masazhi. Objektet e kohës së lirë përfshijnë një program argëtimi, muzikë live, një disko dhe një klub për fëmijë.
Ushqimet
Gjithëpërfshirja është e rezervueshme. Mëngjesi, dreka dhe darka janë në dispozicion. Opsione të veçanta të kuzhinës, të tilla si pjata vegjetariane, ofrohen në ndërmarrje. Snacks mund të jenë të gëzuar në strehim. Zgjedhja e pijeve përfshin pije pa alkool dhe pije alkoolike.
Pagesa
Në hotel pranohen kartat e mëposhtme të kreditit: VISA dhe MasterCard.

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  10

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,