Hawaii Caesar Dreams Resort & Aqua Park

From

Duration

Tour Type

Me pamje nga plazhi, Hawaii Caesar Dreams Resort dhe Aqua Park – Families and Couples ofron strehim me 5 yje në Hurghada dhe ka një kopsht, sallë pritjeje dhe tarracë të përbashkët. Duke shfaqur shërbim në dhomë, kjo pronë u ofron mysafirëve edhe një park ujor. Resorti përmban një pishinë të hapur, palestër, klub nate dhe një klub për fëmijë.

Resorti do t’u sigurojë mysafirëve dhoma me ajër të kondicionuar që ofrojnë një tavolinë, një kazan, një minibar, një kasafortë, një TV me ekran të sheshtë, një ballkon dhe një banjo private me dush.

Në Hawaii Caesar Dreams Resort dhe Aqua Park – Families and Couples do të gjeni një restorant që shërben kuzhinë afrikane dhe italiane. Mund të kërkohen gjithashtu opsione vegjetariane dhe hallall.

Gjuhët e folura në recepsion përfshijnë arabisht, gjermanisht, anglisht dhe rusisht.

Plazhi Hawaii është më pak se 1 km nga akomodimi, ndërsa Panorama Bungalows Aqua Park Hurghada Beach është 16-minuta në këmbë larg. Aeroporti më i afërt është Aeroporti Ndërkombëtar i Hurghadës, 22 km nga Hawaii Caesar Dreams Resort dhe Aqua Park – Familjet dhe Çiftet.

Çiftet e pëlqejnë veçanërisht vendndodhjen – ata e vlerësuan atë 8.0 për një udhëtim me dy persona.

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  10

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,