Hawaii Caesar Aqua Park

From

Duration

Tour Type

Objektet
Mysafirët e hotelit mund të arrijnë kate të ndryshme lehtësisht dhe komode me ashensor. Pajisjet përfshijnë një kasafortë. Qasja në internet pa tel (me një tarifë) është në dispozicion për udhëtarët në zonat publike. Ndër opsionet e kuzhinës në dispozicion në ndërmarrje janë një restorant, një kafene dhe një bar. Fëmijët mund të kalojnë një kohë të mirë duke luajtur në shesh lojërash. Ata që vijnë me automjetet e tyre mund t’i lënë në parkingun e akomodimit. Shërbimet shtesë përfshijnë një shërbim të kujdesit për fëmijët, një shërbim lavanderi dhe një floktar. Përveç kësaj, ofrohet një transferim.
Dhomat
Secila nga dhomat eshte e pajisur me kondicioner, ngrohje qendrore, kuzhine dhe tualet. Një ballkon ose tarracë është ndër pajisjet standarde të shumicës së dhomave. Shumë dhoma kanë pamje nga deti, e cila e përmirëson më tej ambientin. Mysafirët mund të shijojnë një gjumë të mirë në krevat dopio. Krevat dhe shtretër shtesë janë në dispozicion. Ekziston edhe një kasafortë dhe, me pagesë, një minibar. Një frigorifer dhe një stacion çaji/kafeje sigurojnë një qëndrim të rehatshëm. Një grup hekurosje është gjithashtu në dispozicion për lehtësinë e udhëtarëve. Karakteristika të tjera përfshijnë qasje në internet, një telefon, një TV dhe WiFi (me pagesë). Banjat kanë një dush dhe një vaskë. Një tharëse flokësh dhe bathrobes janë dhënë për përdorim të përditshëm. Dhoma të veçanta familjare janë në dispozicion për familjet me fëmijë.
Sport/Argëtim
Hoteli ofron një pishinë të hapur dhe një pishinë për fëmijë. Një rrëshqitje uji ofron argëtim për të gjitha moshat. Shezllonet dhe cadra dielli në tarracën e diellit ofrojnë një vend të mrekullueshëm për t’u çlodhur. Vaska e nxehtë është vendi i përsosur për t’u çlodhur. Bar pranë pishinës shërben një përzgjedhje të pijeve freskuese. Një shumëllojshmëri aktivitetesh sportive janë në dispozicion në ndërmarrje, për shembull volejboll, basketboll dhe hipur në kalë, ose me pagesë, tenis, bocce dhe volejboll plazhi. Me ski në ujë, rrëshqitje në ajër, kitesurfing, shëtitje me varkë me vozitje, shëtitje me varkë me banane, vela dhe zhytje, adhuruesit e sporteve ujore do të kenë shumë për të zgjedhur. Akomodimi ofron një gamë të gjerë aktivitetesh sportive të brendshme, për shembull një palestër, pingpong, shigjeta dhe hendboll, ose me pagesë, bilardo dhe kungull. Hoteli ofron një sërë objektesh në zonën e Wellness. Opsionet përfshijnë një banjë ose, për një tarifë shtesë, një sauna, një banjë me avull, një sallon bukurie dhe trajtime masazhi. Opsione dhe shërbime të tjera përfshijnë muzikë live, një disko, një klub për fëmijë, një disko për fëmijë dhe një klub nate.
Ushqimet
Gjithëpërfshirja është e rezervueshme. Mysafirët mund të zgjedhin të rezervojnë opsione të tilla si mëngjes, drekë ose darkë. Opsione të veçanta të kuzhinës, të tilla si pjata vegjetariane, ofrohen në ndërmarrje. Snacks mund të jenë të gëzuar në strehim. Hoteli ofron pije dhe pije alkoolike pa alkool.
Pagesa
Në ndërmarrje pranohen kartat e mëposhtme të kreditit: VISA dhe MasterCard.

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  10

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,