Greenwood Suites Resort

From

Duration

Tour Type

 • Pozita:

  Hotel është e vendosur në rajonin e Lara 11 km nga aeroporti Antalia dhe 13 km nga qendra e qytetit.

   

 • Vendosja:

  Hoteli posedon gjithsej 230 në një ndërtesë kryesore dhe pesë blloqe. Dhoma standarde (35m², një dhomë gjumi, një banjo, max.2+1pax), Dhoma standarde me pishinë (35m², një dhomë gjumi, një banjo, dalje direkte në pishinë nga terrasa, max.2+1pax) Deluxe Suite (75m², një krevat francez + dy krevate divan, max.2 + 2pax), Deluxe Suite me pishinë (60-80m², dy dhoma gjumi, një krevat francez + dy krevate single, 2 banjo, dalje direkte në pishinë nga terrasa, max.2+2pax)  Deluxe Suite Superior (80-90m², dy krevat divan, një banjo, max 4 + 1pax). Të gjitha dhomat janë me ballkon ose tarracë, laminat dhe dysheme qeramike, banjo private me dush, tharëse flokësh, telefon me dalje direkte, sistem të ndarë me ajër të kondicionuar, mini bar (vetëm pije të freskta), arka, TV satelit dhe kanale muzikore. Në tipet e Dhomës Deluxe kuzhinë me frigorifer, larje dhe lavatriçe.

   

   

 • Shërbimi:

  All Inclusive – bufe e hapur për mëngjes, mëngjes i vonshëm, drekë, snacks pasdite, ëmbëlsira, darkë, snacks natën vonë, pije lokale jo alkoolike dhe alkoolike, kafe, çaj nga ora 10.00 – 24.00, beach snack dhe bar nga 10.00 – 17.00 orë. Nuk përfshihen: të gjitha pije të importuara, restorant A’la Carte me rezervim paraprak, lëngje frutash të freskëta, pije energjie, të gjitha pijet dhe ushqimet nga ora 00:00 – 07:00, shërbim në dhomë dhe pije në shishe.

   

 • Përmbajtja:

  Restoranti kryesor me bufe të hapur, Restorant A’la Carte, restorant snack, bar lobi, bar pishinë, bar plazhi, klubi disko. Shërbimi mjekësor, shërbimi babysitting, lavanderi, shërbim në dhomë, floktari, Rent a Car, qendra tregtare, telefon, faks, internet dhe lojërat kompjuterike janë me pagesë shtesë. Interneti Wi-Fi në zonën e Lobit është pa pagesë.

   

 • Plazhi:

  Hotele plazhi privat 750m nga Hotel, rërë, me shtretër dielli, cadra dielli dhe peshqir plazhi janë pa pagesë. Hoteli ka transfer shuttle deri në plazh

   

 • Sporti dhe Argëtimi:

  Pishina të hapura për të rritur dhe fëmijë, pishinë shtëpie për të rritur dhe fëmijë, rrëshqitje të ujit, palestër, banjë turke, sauna, volejboll plazhi, pingpong. Tarifa shtesë: të gjitha sportet e ujit, masazh, SPA dhe Qendra e Bukurisë. Programet argëtuese gjatë ditës dhe programet tregojnë në mbrëmje. Mini klub për fëmijë nga 04 – 12 vjeç, shesh lojërash për fëmijë, mini disko në mbrëmje.

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  10

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,