Grand Kaptan

From

Duration

Tour Type

 • Pozita:

  Hoteli gjendet në regjionin Obagol, 5km nga Alanya dhe 131km nga aeroporti i Antalisë

   

 • Vendosja:

  Hoteli posedon gjithsej 334 dhoma. Dhoma standarde (25-30m², një dhomë gjumi, një banjo, max.2+1pax),. Të gjitha janë me banjo private me tush kabin, tharëse flokësh, sistem të ndarë klimatizimi, telefon direkt, mini bar (pije freskuese, ujë dhe birrë, rimbushur çdo ditë), kafe, çaj, arka (me pagesë shtesë), TV dhe kanale muzikore, balkon.

   

   

 • Shërbimi:

  Ultra All Inclusive – bufe e hapur për mëngjes, mëngjes i vonshëm, dreka, çaj dhe kafe në mesditë, sherbim pas mesnatës, të gjitha pijet alkoolike dhe joalkoolike vendore dhe disa të importuara, akullore gjatë kohëve të caktuara, A’la carte restorantët me rezervim paraprak dhe vetem një herë qëndrim, pije të lehta në plazh nga ora 10:00 – 19:00. Nuk janë të perfshira: pijet e importuara të cilat nuk janë në listë¸ pijet premiume të importuara, lëngje të freskta, verë të veçantë, koktej të veçantë, shërbim në dhomë, të gjitha pijet në shishe.

   

 • Përmbajtja:

  Restorant kryesor me bufe te hapur, A’la Carte restorante – La costa – kuzhinë peshku, Pruva – kuzhinë italiane, lobby bar, pool bar, beach bar. Shërbimi i doktorit, kujdestar për femijë, pastrim i rrobave, telefoni dhe faksi, internet cafe, qendra tregtare, floktari, rent a car janë me pagesë shtesë. Interneti WI-FI është pa pagesë në Lobby.

   

 • Plazhi:

  Plazhi i hotelit, me shtretër dielli, ombrellë dielli, peshqir plazhi. Është një nënkalim për të dalur në plazh.

   

 • Sporti dhe Argëtimi:

  Pishina të jashtme për të rritur dhe fëmijë, tre rrëshqitëse në ujë, qendër fitnesi, banjë turke, sauna, dhomë me avull, vollejball në plazh, pingpong. Me pagesë shtesë: sportet e ujit, masazha & Wellness, biliardo dhe lojëra kompjuterike.
  Programet e muzikës me ekipin profesional gjatë ditës, në mbrëmje show programe. Mini klub për femijët nga 04 – 12 vjeç

  Renovimi: 2011

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  10

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,