Grand Hotel Bansko

From

Duration

Tour Type

Grand Hotel Bansko është një kompleks hotelesh me 4 yje në Bansko, i vendosur në këmbët e maleve të bukura Pirin dhe 5 minuta me makinë larg nga ashensori i skive. Shërbimi i anijes në shpatet e skive është gjithashtu në dispozicion dhe është pa pagesë.

Grand Hotel Bansko përfshin një bar lobi dhe një kazino me tavolinë ruletë dhe makina të ndryshme lojërash.

Qendra spa e vlerësuar përmban dhoma masazhi, 4 sauna të ndryshme, një shtrat dielli, një vaskë të nxehtë, një banjë spa, një banjë turke dhe një dhomë relaksi. Ofrohen gjithashtu një shumëllojshmëri të gjerë trajtimesh të shëndetshme dhe relaksuese. Ekziston edhe një shumëllojshmëri pishinash të brendshme dhe të jashtme, si dhe pishina të jashtme dhe të brendshme për fëmijë. Për mysafirët e rinj, hoteli ofron një shesh lojrash të madhe me animatorë profesionistë dhe një klub lojrash. Qendra e fitnesit në vend përmban pajisje moderne të palestrës.

Prona përmban një restorant, i cili shërben një shumëllojshmëri të gjerë të ushqimeve të shijshme vendase dhe ndërkombëtare. Mysafirët mund të blejnë gjithashtu leje skijimi në hotel dhe transferim falas në pistat e skive.

Kompleksi Grand Hotel Bansko ofron një larmi të madhe shërbimesh, duke përfshirë transferta në qendrën e skijimit të Bansko dhe fshatin Dobrinishtë, qira të skive, instruktorë të skive dhe guidë malore. Festimet tradicionale, konkurset dhe ekspozitat, si dhe muzika folklorike dhe vallëzimi, do t’ju argëtojnë.

Hoteli ka një stacion karikimi elektrik për makinat elektrike.

Çiftet e pëlqejnë veçanërisht vendndodhjen – ata e vlerësuan atë me 8.3 për një udhëtim me dy persona.

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  10

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,