Grand Cortez Resort Hotel & Spa

From

Duration

Tour Type

Objektet
Shumica e kateve mund të arrihet me ashensor. Pajisjet përfshijnë një kasafortë. Qasja në internet në vende publike i lejon mysafirët të qëndrojnë të lidhur. Objektet e kuzhinës së hotelit përfshijnë një restorant dhe një bar. Dyqane të ndryshme janë në dispozicion, duke përfshirë një supermarket. Objektet shtesë në vendpushimin përfshijnë një dhomë TV. Ata që vijnë me automjetet e tyre mund t’i lënë falas në parkingun e kompleksit të pushimeve. Shërbimet dhe lehtësitë e disponueshme përfshijnë një shërbim të kujdesit për fëmijët, asistencë mjekësore dhe një parukeri.
Dhomat
Secila nga dhomat eshte e pajisur me kondicioner, ngrohje qendrore dhe banjo. Shumica e dhomave kanë një ballkon me pamje për kënaqësinë e mysafirëve. Krevatet janë të disponueshme për udhëtarët më të rinj. Ekziston edhe një kasafortë dhe, me pagesë, një minibar. Karakteristika të tjera përfshijnë një telefon dhe një TV. Banjat kanë një dush dhe një vaskë. Një tharëse flokësh është gjithashtu në dispozicion.
Sport/Argëtim
Një zhytje freskuese në pishinën e brendshme ose të jashtme është një mënyrë e këndshme për t’u qetësuar në ditët e nxehta. Bar pranë pishinës shërben një përzgjedhje të pijeve freskuese. Tenis, volejboll plazhi dhe basketboll janë në dispozicion për mysafirët aktivë. Mysafirët me qëndrim të shkurtër dhe afatgjatë janë të mirëpritur të përdorin objektet e shkëlqyera të kompleksit, të cilat përfshijnë një palestër dhe pingpong, ose me pagesë, bilardo. Opsione të ndryshme Wellness janë në dispozicion në akomodim, duke përfshirë një spa, një sauna, një hamami, një sallon bukurie dhe trajtime masazhi. Objektet e kohës së lirë përfshijnë muzikë live, një disko dhe një klub për fëmijë.
Ushqimet
Gjithëpërfshirja është e rezervueshme. Mysafirët mund të zgjedhin të rezervojnë opsione të tilla si mëngjes, drekë ose darkë. Resorti gjithashtu ofron ushqime të lehta. Ofrohen pije dhe pije alkoolike pa alkool.

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  10

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,