Granada Luxury Okurcalar

From

Duration

Tour Type

 • Pozita:

  Hoteli gjendet në regjionin Okurcalar, 30km nga Alanya dhe 95km nga aeroporti i Antalisë.

   

 • Vendosja:

  Numri total i dhomave 598 në një ndërtesë kryesore dhjetë katësh. Dhoma standarde (26-36m², një dhomë gjumi me krevat francez + një shtrat të vetëm dhe një banjo, maks. 2 + 2pax), Dhoma familjare Duplex me pamje nga toka (55-60m², dupleks, kati i sipërm me krevat francez, , dy dhoma gjumi me dyer ndermjet, nje banjo, max.2 + 2pax), Dhoma familjare me pamje nga deti (50m², dy dhoma gjumi me dyer ndermjet, nje banjo, max.2 + 2pax). Të gjitha dhomat janë moderne të mobiluara me banjo private me vaskë, dush, tharëse flokësh, sistem të ndarë me ajër të kondicionuar, telefon me dalje direkte, mini bar (pije freskuese, ujë dhe birrë rimbushur çdo ditë), kafe 6 çaj të vendosur, TV dhe kanale muzikore, lidhje interneti WI-FI, pantofla, parket laminat dhe ballkon ose tarracë.

   

   

 • Shërbimi:

  Ultra All Inclusive – bufe e hapur për mëngjes, mëngjes i vonshëm, dreka, ushqim i lehtë në mëngjes dhe në pasdite, akullore dhe ëmbëlsira në pastiçeri, bufe për fëmijë, darka, ushqim i lehte në orët e vona, kuzhine dietale dhe vegjetariane, A’la Carte restorante me rezervim paraprak përveç në Teppanyakim, në arritje shporta me pemë dhe një shishe me verë për të gjithë mysafiret, të gjitha pijet alkoolike dhe jo alkoolike lokale dhe disa të importuara. Nuk përfshihen në koncept: të gjitha pijet luksoze dhe pijet speciale të vjetra, shërbimi në dhome, A’la Carte restorante nëse shfrytëzohen me shume se njëherë në jave.

   

 • Përmbajtja:

  Restorant kryesor me bufe te hapur, A’la Carte restorante: Turk, Italian, Francez, Lindje e Largët, restorant i peshkut, lobi bar, Irish bar, të cilët janë të hapur 24 orë, bare pranë pishinës, në plazh, Snack bar, disko bar, vitaminë bar. Mjeku, kujdestari për fëmijë, pastrimi i rrobave dhe pastrimi kimik, telefoni, faksi, interneti, floktari, qendra tregtare, rent a car janë me pagesë shtesë. WI-FI në hotël është pa pagesë.

   

 • Plazhi:

  Plazhi i hotelit, me shtretër dielli, ombrellë dielli, peshqir plazhi, dyshek janë pa pagesë. Pavionet në plazh janë pagesë shtesë dhe me rezervim paraprakisht.

   

 • Sporti dhe Argëtimi:

  Pishina të brendshme dhe të mbyllura për të rritur dhe fëmijë, Aqua Park, palestër, banjë turke, sauna, dhomë me avull, fusha tenisi, pingpong. Me pagesë shtesë: sportet e ujit, qendra SPA & Wellness, bowling, bilardo, ndriçues për tenis dhe lojëra kompjuterike.
  Programet e muzikës me ekipin profesional gjatë ditës, në mbrëmje tregojnë programe, muzikë live, kinema. Mini klub për fëmijë nga 04 – 12 vjeç me programe të posaçme, disko mini dhe konkurse të ndryshme. Programe argëtuese me ekipe profesioniste gjate ditës, në mbrëmje show programe, muzikë e gjallë, kinema. Mini Klub për fëmijë me programe speciale, mini disko dhe gara të ndryshme.

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  10

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,