Granada Luxury Belek

From

Duration

Tour Type

Merrni trajtimin e të famshmëve me shërbim të klasit botëror në Granada Luxury Belek – Family Kids Concept
Ju keni të drejtë për një zbritje Genius në Granada Luxury Belek – Family Kids Concept! Për të kursyer në këtë pronë, gjithçka që duhet të bëni është të identifikoheni.

Duke ofruar objekte të gjera dhe unike të përshtatura posaçërisht për fëmijët, Granada Luxury Belek përmban dy mini klube për fëmijët midis moshës 4-12 vjeç dhe një park argëtimi. Wonderland vjen me akuaparqe dhe objekte argëtimi dhe mund të arrihet me ashensorë.

Parku argëtues dhe aktivitetet në natyrë janë të disponueshme për shkak të kushteve të motit midis datave 1 nëntor dhe 31 mars.

Mini klubi është i pajisur me lojëra tavoline, aktivitete të përditshme krijuese si dhe një parqe lundruese në kohë të caktuara të ditës.

Shërbimi për kujdesin e fëmijëve dhe karrocat mund të ofrohen me kërkesën tuaj me një tarifë shtesë për lehtësinë tuaj. Krevat për fëmijë, vaskë për fëmijë dhe karrige për ushqim të lartë ofrohen pa pagesë. Objektet e tjera të foshnjës përfshijnë ngrohësin e shisheve dhe blenderët për të lehtësuar përgatitjet tuaja të vaktit.

Të gjitha dhomat me ajër të kondicionuar në Granada Luxury Belek kanë një TV, kuti sigurie dhe një minibar. Në ballkon mund të shijoni ajrin freskues mesdhetar. Një banjo private me dush është gjithashtu e pajisur për komoditetin tuaj.

Granada Luxury Belek ofron alternativa të ndryshme ngrënieje. Një restorant à la carte në vend është në dispozicion së bashku me restorantin që shërben në stil shuplakë. Ju mund të pini pije freskuese në bar. Një snack bar ofrohet gjithashtu.

Parkim falas private është në dispozicion dhe WiFi ofrohet në të gjithë pronën. Një anije në plazh privat ofrohet. Aeroporti më i afërt është Aeroporti i Antalias, 21 milje nga prona. Ofrohet makina me qira dhe anije aeroporti mund të organizohet sipas kërkesës me një shtesë.

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  10

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,