GEVORA HOTEL

From

Duration

Tour Type

Ju keni të drejtë për një zbritje Genius në Hotel Gevora! Për të kursyer në këtë pronë, gjithçka që duhet të bëni është të identifikoheni.

Me titullin e hotelit më të lartë në botë, hoteli Gevora me 4 yje ndodhet në rrugën Sheikh Zayed të Dubait në Zonën e Qendrës Tregtare të qytetit dhe është ideal për mysafirët që kërkojnë një udhëtim të lehtë dhe të përshtatshëm për në zonat kryesore të biznesit dhe argëtimin e Dubait. atraksionet. Wi-Fi falas është në dispozicion në të gjithë hotelin.

Hoteli përmban 529 dhoma nga dhoma luksoze në suita të bollshme me dy dhoma gjumi me të gjitha lehtësitë për t’iu përshtatur nevojave të udhëtarit modern, qoftë për biznes apo për argëtim.

2 restorantet ofrojnë një shumëllojshmëri ambientesh dhe kuzhinash. Gevora Kitchen, i vendosur në një atmosferë të rastësishme, është një restorant ngrënie gjithë ditës që shërben ushqime ndërkombëtare dhe lokale nga mëngjesi në darkë. I vendosur në kuvertën kryesore të pishinës, Pool Bar ofron pije freskuese dhe ushqime të shëndetshme për të shoqëruar ditën tuaj jashtë pishinës. I vendosur në çatinë e hotelit, Restoranti Highest View ofron pamje të jashtëzakonshme panoramike të të gjithë qytetit, Restoranti Highest View ka një shpenzim minimal prej 100 ditësh për person.

I vendosur në katin e 12-të, Health Club ju mirëpret çdo ditë dhe ofron pajisje moderne për një stërvitje të shpejtë në mëngjes ose një pasdite të relaksuar pranë pishinës. Kuverta kryesore e pishinës ofron një pishinë me madhësi të plotë, një pishinë për fëmijë për të vegjlit dhe një xhakuzi për të ofruar relaksim përfundimtar. Hotel Gevora ofron dy palestra për zonja dhe zonja veçmas. Çdo palestër është e pajisur plotësisht me pajisjet më të fundit të fitnesit. Gjithashtu në katin e 12-të, Qendra e Biznesit ofron një ambient të gjithanshëm për të përmbushur të gjitha kërkesat e biznesit tuaj. Qendra e Biznesit ofron akses në internet me shpejtësi të lartë, shërbime sekretarie, shërbime korriere, fotokopjim, printim dhe skanim dhe sallë konferencash private për deri në 12 persona.

Hoteli Gevora është 5 minuta me makinë DIFC dhe WTC dhe 10 minuta me makinë larg nga qendra tregtare Dubai, Burj Khalifa dhe shatërvanët. Plazhi Kite dhe La Mer janë të dyja vetëm 11 km larg. Aeroporti Ndërkombëtar i Dubait (DXB) është 15 minuta me makinë, ndërsa Aeroporti Al Maktoum (WTC) është 40 minuta larg me makinë.

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  10

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,