Galeri Resort Hotel

From

Duration

Tour Type

Vendndodhja
Ky hotel përballet me Detin Mesdhe blu-safir, 90 m nga plazhi i tij privat i artë në rivierën e bukur turke. Vizitorët do të gjejnë lidhjet më të afërta me rrjetin e transportit publik 50 m larg dhe është 1 km nga restorantet dhe dyqanet më të afërta. Ky hotel mbresëlënës ndodhet në Okurcalar brenda një distancë në këmbë nga qendra dhe është vetëm 5 km nga Alara Han. Aeroporti i Antalias është 80 km nga hoteli.
Objektet
Ky hotel është ndërtuar në vitin 1996. Udhëtarët janë të mirëpritur në objektin, i cili ka gjithsej 270 dhoma. Në akomodim, mysafirët janë të mirëpritur në zonën e pritjes me recepsion 24-orësh dhe një shërbim 24-orësh check-in/check-out. Katet individuale mund të arrihen lehtësisht nëpërmjet ashensorit ose shkallëve. Pajisjet përfshijnë një kasafortë dhe një shërbim të këmbimit valutor. Qasja në internet pa tel është në dispozicion për udhëtarët në vende publike. Ndër opsionet e kuzhinës të disponueshme në hotel janë një restorant, një zonë ngrënieje dhe një bar. Objektet tregtare janë gjithashtu në dispozicion. Baza e themelimit të shfaqë një shesh lojrash dhe një kopsht tërheqës. Karakteristikat shtesë në akomodim përfshijnë një stendë gazetash, një dhomë TV dhe një sallë lojrash. Ata që vijnë me automjetet e tyre mund t’i lënë në parkingun e hotelit. Shërbimet dhe lehtësitë e disponueshme përfshijnë asistencë mjekësore, shërbim në dhomë, shërbim lavanderie dhe parukeri.
Dhomat
Secila nga dhomat eshte e pajisur me kondicioner, ngrohje qendrore dhe banjo. Shumica e dhomave kanë një ballkon me pamje për kënaqësinë e mysafirëve. Disa nga njësitë e akomodimit kanë gjithashtu një pamje anësore nga deti. Dhomat e shtruara me qilim kanë një krevat dopio ose një krevat divan. Krevatet janë në dispozicion për mysafirët më të rinj. Një kasafortë dhe një minibar janë gjithashtu në dispozicion. Një frigorifer dhe një mini frigorifer sigurojnë një qëndrim të rehatshëm. Qasja në internet, një telefon, një TV dhe WiFi (pa pagesë shtesë) shtojnë komoditetin e pushimeve. Banjat janë të pajisura me dush dhe vaskë. Një tharëse flokësh mund të gjendet gjithashtu në secilën prej banjove. Dhoma të veçanta familjare janë në dispozicion për familjet me fëmijë.
Sport/Argëtim
Një zhytje freskuese në pishinën e brendshme ose të jashtme është një mënyrë e këndshme për t’u qetësuar në ditët e nxehta. Një rrëshqitje uji ofron argëtim për të gjitha moshat. Një tarracë dielli, loungers dielli dhe cadra janë gjithashtu në dispozicion. Vaska e nxehtë është vendi i përsosur për t’u çlodhur. Ekziston edhe një bar-rostiçeri pranë pishinës. Një sërë aktivitetesh sportive, të tilla si tenis, bocce, volejboll plazhi dhe basketboll, ose me pagesë, golf i çmendur, ofrohen në lokal. Objektet sportive përfshijnë aquafit, ose me pagesë, ski jet dhe shëtitje me varkë me banane. Akomodimi ofron mundësi të shumta sportive të brendshme, me aktivitete të tilla si palestër, pingpong, bilardo, shigjeta, gjimnastikë dhe gjimnastikë, ose me pagesë, bowling. Një spa, një sauna, një banjë me avull, një hamami dhe një dhomë me diell janë ndër opsionet e Wellness të ofruara. Për një tarifë shtesë, ofrohen edhe trajtime masazhi. Objektet e kohës së lirë përfshijnë një disko, një klub për fëmijë dhe një disko për fëmijë.
Ushqimet
Gjithëpërfshirja është e rezervueshme. Mysafirët mund të zgjedhin të rezervojnë opsione të tilla si mëngjes, drekë ose darkë. Hoteli ofron edhe snacks. Pijet janë të përfshira në çmim për udhëtarët. Ndërtesa ofron pije dhe pije alkoolike pa alkool.
Pagesa
Në akomodim pranohen kartat e mëposhtme të kreditit: VISA dhe MasterCard.

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  10

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,