Festa Winter Palace Hotel

From

Duration

Tour Type

Pallati dimëror luksoz me 5 yje Festa në Borovets në rrëzë të malit Rila ka një pishinë të brendshme dhe është vetëm 100 metra larg nga pistat e skive dhe teleferiku.

Qendra e madhe e relaksimit duke përfshirë pishinën, një sauna, një banjë me avull, pajisje fitnesi dhe duke ofruar një gamë të gjerë masazhesh, është një vend i mrekullueshëm për t’u çlodhur pas një dite në male.

Me mobilje të kohës dhe pëlhura të pasura, dhomat dhe suitat e bollshme kanë të gjitha ballkone me pamje malore.

Për ushqim dhe pije mund të zgjidhni midis 2 restoranteve dhe 2 bareve që shërbejnë kuzhinë gustator dhe pije të zgjedhura.

Interneti pa tel është i disponueshëm në të gjithë Hotelin Festa Winter Palace pa pagesë.

Çiftet e pëlqejnë veçanërisht vendndodhjen – ata e vlerësuan atë me 9.1 për një udhëtim me dy persona.

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  10

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,