Fame Residence Lara & Spa

From

Duration

Tour Type

 • Pozita:

  Hoteli ndodhet në zonën e Larës, 14 km larg aeroportit të Antalyas dhe 16 km larg qendrës së qytetit të Antalyas.

   

 • Vendosja:

  Numri total i dhomave është 559. Dhomat standarde (25-32m2, një dhomë gjumi dhe një banjo, max.2 + 1 pax), dhoma familjare deluxe (33-47m2, një dhomë gjumi e madhe dhe një banjë, max.2 + 2 pax), dhoma familjare elite (48m2, dy dhoma gjumi me derë në mes, një banjo, max. 2 + 2pax), dhoma familjare duplex me oborr (ndodhen në zonën e kopshtit, një dhomë gjumi, një dhomë ndenje në katin e parë, pa derë në mes por nuk është e mundur të shihni poshtë, dy banjo, maks. 4 persona), ka gjithashtu dhoma për persona me aftësi të kufizuara. Të gjitha dhomat janë shumë të dekoruara luksoze, me banjo private me kade, tharëse flokësh, sistem ajri qendror që punon sipas kushteve të motit, telefon me linjë të drejtpërdrejtë, minibar (ujë dhe pije të të freskta mbushen çdo ditë), kettle, set çaji dhe kafeje, kasafortë, dysheme prej qilimi ose laminati, televizor satelitor dhe kanale muzikore dhe shumica e dhomave kanë ballkon. Disa dhoma kanë ballkon franceze.

   

   

 • Shërbimi:

  Stili Fame All Inclusive – mëngjes, mëngjes i vonë, drekë, snack, darkë, snack natën e vonë dhe mëngjes i hershëm, pije alkoolike dhe të ëmbla lokale nga ora 10:00 – 24:00, shërbim akullore (14:00-16:00), vera të hapura, birrë, drekë dhe darkë me dietë të veçantë, vegetariane dhe bufet për fëmijë. Nuk përfshihet në çmim: pije të importuara, lëngje frutash të freskëta, nargjile, pije në shishe, restorante A’la Carte me rezervim paraprak, të gjitha pije alkoolike nga ora 03:00 – 10:00 janë me pagesë shtesë, pije në Disko Klub.

   

 • Përmbajtja:

  Restorant kryesor me terasë, Restorante A’la Carte – Pasha (kuzhina turke), Lagos (kuzhina italiane), Mermaid (restorant peshku), Dragon (kuzhina kineze), Cancun (kuzhina meksikane). Barët në të gjithë kompleksin e hotelit. Shërbimi i mjekut, lavanderi dhe pastrim kimik, floktari, kujdesi për fëmijë, telefoni dhe faks, kënd interneti dhe lojra kompjuterike, Rent a Car, qendër tregtare, transporti për në qendrën e qytetit të Antalyas, janë me pagesë të shtesë. WI-FI interneti në zonën e Lobbyt së hotelit është falas.

   

 • Plazhi:

  Plazhi privat i hotelit – rërë, me karrige dielli, umbrellat e diellit, peshqirë plazhi janë falas.

   

 • Sporti dhe Argëtimi:

  Pishina të hapura dhe të mbyllura për të rritur dhe fëmijë, katër tobogane uji, qendër fitnessi, saunë, banjë turke, dhomë e avullit, xhakuzi, fushë tenisi, volejboll plazhi. Me pagesë të shtesë janë: Qendra SPA & Wellness, masazh, solarium, ndriçim i fushës së tenisit, fushe futbolli, biliardo, sporte ujore.
  Programe argëtuese me një ekip profesional gjatë ditës dhe shfaqje artistike në mbrëmje. Ka klub mini për fëmijët nga 04 deri në 12 vjeç, dhe klubi për adoleshentët nga 12-16 vjeç.

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  10

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,