Fame Residence Kemer & Spa

From

Duration

Tour Type

 • Pozita:

  Hoteli është i vendosur në qendër të qytetit, 50km nga aeroporti i Antalisë.

   

 • Vendosja:

  Hoteli posedon 246 dhoma. Dhoma standard (22-25m2, një dhomë gjumi, një banjo,  2+2pax), dhoma familjare (35m2, një dhomë e madhe gjumi, një banjo, max.4pax), dhoma superiore familjare (dy dhoma gjumi me një derë ndarëse, dy banjo, max.4pax). Shumica e dhomave janë me ballkona, me pamje nga deti, mali ose kopshti, banjë private me vaskë, tharëse flokësh, ajër të klimatizuar qendror që punon sipas kushteve atmosferike, telefon me lidhje direkt, mini bar (vetëm ujë dhe disa pije të lehta), arkë, qilim në dysheme,TV satelitor dhe programe muzikore.

   

   

 • Shërbimi:

  Fame Style All Inclusive – byfe e hapur me mëngjes, darke, pasdite ëmbëlsira, qaj dhe kafe, të gjitha pijet vendore alkoolike dhe joalkoolike deri në orën 24.00, akullore gjatë ditës, Beach Snack bar nga 09:30 – 17:30. Nuk janë të përfshira në koncept: të gjitha pijet e importuara, lëngu i freskët nga frutat, pijet në shishe, të gjitha pijet në Disko bar, A’la Carte restorant me rezervim paraprak,të gjitha pijet alkoolike dhe joalkoolike pas orës 24.00, përveç supës së vonshme, shërbimi në dhomë.

   

 • Përmbajtja:

  Restoranti kryesor me byfe dhe shërbim të hapur, A’la Carte restorantet – kuzhinë Turke, Italiane dhe peshku, lobi bar, bar dhe shërbim pranë pishinës, Gozde Pub dhe snack bar në plazh. Mjeku sipas kërkesës, pastrimi i rrobave, kujdestarja për fëmijë, dyqanet, internet kafe, rent a car janë me pagesë shtesë.

   

 • Plazhi:

  Hoteli posedon plazh private përballë hotelit. Peshqirët për plazh, shtretërit dhe ombrellat janë pa pagesë.

   

 • Sporti dhe Argëtimi:

  Pishinë e jashtme për të rritur dhe fëmijë, qendra e fitnesit, pingpong, fusha për tenis, banjë turke, sauna, masazhi, qendra e bukurisë në Fame Residence Kemer SPA & Wellness qendra, bilardo dhe sportet ujore janë me pagesë shtesë.
  Programe argëtuese gjatë ditës dhe në show programe në mbrëmje. Mini club për fëmijë 04-12 vjet.

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  10

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,