Fafa Premium

From

Duration

Tour Type

Shijoni perëndimin e diellit dhe lindjen e diellit në dhomat tona luksoze me të dashurit tuaj.

FAFA Premium Resort është e vendosur në zonën “Pishat e Buta” / Mali i Robit, Kavajë – 15 km nga qendra e qytetit të Durrësit – 8 km nga qendra e qytetit të Kavajës dhe 38 km nga Aeroporti Ndërkombëtar i Tiranës.
E vendosur pranë detit Adriatik, me plazhin e vet privat, ofron mundësi të privilegjuara për ata që dëshirojnë të provojnë një eksperiencë unike me të gjitha ngjyrat e natyrës.

1 Janar – 31 Mars 

Akomodim + Mëngjes + SPA

 

Akomodim + Mëngjes + Darkë + SPA

 

(Pijet shërbehen nga 10:00- 21:00)

Femija 1-re : 0-5.9 falas (femija i pare i lindur)
Femija 1-re: 6-11.9  50% ulje (femija i pare i lindur)

Femija 2-te : 0-3.9 – Falas (femija i dyte i lindur)
Femija 2-te: 4-11.9 vjec 30% ulje (femija i dyte i lindur)
Single use room paguhet minimalisht per dy persona

Politikat e fëmijëve :

Fëmijët : 0 – 4.9 Falas

Fëmijët : 5 – 10.9 – 30% Ulje 

 

 Wifi
 Parking
 Pishina

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  10

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,