Emelda Sun Club

From

Duration

Tour Type

Objektet
Një holl dhe një pritje janë në dispozicion për udhëtarët. Pajisjet përfshijnë një kasafortë. Qasja në internet pa tel (pa pagesë shtesë) është në dispozicion për mysafirët në vende publike. Ndër opsionet e kuzhinës në dispozicion në klub janë një restorant dhe një bar. Dyqane të ndryshme janë në dispozicion, duke përfshirë një supermarket. Fëmijët mund të kalojnë një kohë të mirë duke luajtur në shesh lojërash. Ata që vijnë me automjetet e tyre mund t’i lënë në parkingun e hotelit. Shërbimet shtesë përfshijnë një shërbim për kujdesin e fëmijëve, një shërbim për kujdesin e fëmijëve, një ndihmë mjekësore, një shërbim lavanderie dhe një parukeri.
Dhomat
Secila nga dhomat eshte e pajisur me kondicioner dhe nje tualet. Pajisjet standarde të shumicës së dhomave përfshijnë një ballkon. Dhoma gjumi të veçanta janë gjithashtu në dispozicion. Krevatet janë të disponueshme për udhëtarët më të rinj. Një kasafortë dhe një minibar janë gjithashtu në dispozicion. Mysafirët do të gjejnë gjithashtu një mini frigorifer të përfshirë si standard. Shtesat e vogla, duke përfshirë një telefon dhe një TV, kontribuojnë në një qëndrim të mrekullueshëm. Banjo ofron pajisje të përshtatshme duke përfshirë një dush. Një tharëse flokësh mund të gjendet gjithashtu në secilën prej banjove. Dhoma të veçanta familjare janë në dispozicion për familjet me fëmijë.
Sport/Argëtim
Një zhytje freskuese në pishinën e brendshme ose të jashtme është një mënyrë e këndshme për t’u qetësuar në ditët e nxehta. Një rrëshqitje uji ofron argëtim për të gjitha moshat. Një tarracë, një tarracë dielli, loungers dielli dhe cadra janë në dispozicion. Ekziston edhe një bar-rostiçeri pranë pishinës. Shumëllojshmëria ofrohet nga gamën e gjerë të aktiviteteve sportive të ofruara në akomodim, për shembull tenis, volejboll plazhi, volejboll, basketboll dhe golf i çmendur. Me ski në ujë, jet ski, shëtitje me varkë banane, kanoe, vela dhe zhytje, adhuruesit e sporteve ujore do të kenë shumë për të zgjedhur. Mysafirët mund të përfitojnë nga një gamë e gjerë sportesh të brendshme në klub, duke përfshirë një palestër, pingpong, gjimnastikë dhe gjimnastikë. Opsione të ndryshme Wellness janë në dispozicion në hotel, duke përfshirë një spa, një sauna, një banjë me avull, një hamami, një sallon bukurie dhe trajtime masazhi. Objektet e kohës së lirë përfshijnë muzikë live, një disko dhe një klub për fëmijë.
Ushqimet
Gjithëpërfshirja është e rezervueshme. Mëngjesi, dreka dhe darka janë në dispozicion. Akomodimi gjithashtu ofron snacks. Klubi ofron pije dhe pije alkoolike pa alkool.
Pagesa
Në hotel pranohen kartat e mëposhtme të kreditit: VISA dhe MasterCard.

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  10

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,