Eftalia Marin

From

Duration

Tour Type

 • Pozita:

  Hoteli është i vendosur në regjionin Turkler, 18m nga qendra e Alanyes dhe 100km nga aeroporti i Antalyes.

   

 • Vendosja:

  Hoteli posedon gjithsej 491 në dy ndërtesa kryesore. Dhomat standarde (28m2, një dhomë gjumi, një banjo, max.3+1pax), dhomat e mëdha, (32m2, një dhomë gjumi më e madhe me krevat dyshe, një banjo, max.3+1pax), dhomat familjare tipi A (62m2, dy dhoma gjumi të ndara me një derë, një banjo, max.4+1pax ).Të gjitha dhomat janë me banjo private me tush kabin dhe tharëse flokësh, sistem qendrore të klimatizimit e cila punon sipas motit, telefon direkt, mini bar (ujë dhe pijë të lehta të rimbushura çdo javë), arka, TV satelitor me kanale muzikore, balkon.

   

   

 • Shërbimi:

  Ultra All Inclusive –  Bufe e hapur për mëngjes, mëngjes i vonshëm, drekë, darkë, darkë në mëngjes dhe çaj pasdite, kafe, ëmbëlsira, snacks në mesnatë, të gjitha pije alkoolike dhe joalkoolike lokale restorantet A’la Carte me rezervim paraprakisht dhe njëherë në një qëndrim, akullore në Patisserie disa orë në ditë, Burgerland – Shërbim 24 orë (Perpos gjatë mëngjesit, drekës dhe darkës) . Nuk përfshihen: të gjitha llojet e pijeve të importuara, të gjitha pije në shishe, lëngje frutash të freskëta, kafe turke, shërbim në dhomë, pije në Disco club, të gjitha shpirtrat në Eftalia Island.

   

 • Përmbajtja:

  Restoranti kryesor për shërbim të hapur të byfes, A’la carte restorantët Turke dhe Italiane, lobby bar, pool bar, beach bar. Mjeku me kërkesë, pastrimi i rrobave, kujdestari i fëmijëve, floktari, telefoni dhe faksi, interneti, lojërat kompjuterike, qendra tregtare, rent a car janë me pagesë shtesë. Interneti WI-FI është pa pagesë në Lobby.

   

 • Plazhi:

  Hoteli posedon plazh privat(400m larg) me guralec, shtrëtërit, ombrellat dhe peshqirët janë pa pagesë. Nënkalimi per në plazh

   

 • Sporti dhe Argëtimi:

  Pishinë e jashtme dhe e brendshme për të rritur dhe fëmijë, Aqua park (Eftalia Island), qendër fitnesi, banjë Turke, saunë, ping-pong, fushë tenisi, basketball, vollejball në plazh. Me pagesë shtesë janë: sportet në ujë, saunë, ndriçimi i fushës së tenisit , biliardo, qendra e bukurisë, masazh. Programe argëtuese gjatë ditës, në mbrëmje show programe. Mini klub për fëmijët me moshë nga 04 – 12. (Eftalia Island)

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  10

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,