Eftalia Aqua Resort

From

Duration

Tour Type

 • Pozita:

  Hoteli është i vendosur në rajonin e Turkler, 18 km në qendër të qytetit Alanya dhe 100 km nga aeroporti Antalia.

   

 • Vendosja:

  Numri total i dhomave 470 në dy ndërtesa kryesore. Dhoma standarde (24m², një dhomë gjumi, një banjo, max.2 + 1pax), dhoma të mëdha (34m², një dhomë gjumi të madhe me krevat francez + krevat divan + një krevat divan, një banjo, max.2 + 2pax), Dhomat familjare (43m², dy dhoma gjumi, një banjo, maksimumi 4pax), 5 dhoma për mysafirët me aftësi të kufizuara, Të gjitha dhomat kanë banjo private me vaskë dhe tharëse flokësh, sistem qendror me ajër të kondicionuar që punon sipas kushteve atmosferike, telefon direkt, dhe pije të buta), kuti të sigurt, TV satelitor dhe kanale muzikore, ballkon.

   

   

 • Shërbimi:

  Ultra All Inclusive – 24 orë shërbim i pijeve dhe ushqimit. Bufe e hapur për mëngjes, mëngjes i vonshëm, drekë, darkë, darkë në mëngjes dhe çaj pasdite, kafe, ëmbëlsira, rostiçeri në mesnatë, të gjitha pije alkoolike dhe joalkoolike lokale deri në orën 24.00, restorantet A’la Carte me rezervim paraprakisht dhe njëherë në një qëndrim, akullore në Patisserie disa orë në ditë, Burgerland – Shërbim 24 orë (Perpos gjatë mëngjesit, drekës dhe darkës) . Nuk përfshihen: të gjitha llojet e pijeve të importuara, të gjitha pije në shishe, lëngje frutash të freskëta, kafe turke, shërbim në dhomë, pije në Disco club, të gjitha shpirtrat në Eftalia Island.

   

 • Përmbajtja:

  Restoranti kryesorë për bufe të hapur, Restorantet A’la Carte – turke, italiane, bar lobi, bar pishine, bar në plazh, Disco club në Eftalia Island. Mjeku në kërkesë, lavanderi, babysitting, fustan flokësh, telefon, faks, internet, lojëra kompjuterike, qendër tregtare, Rent a Car janë me pagesë shtesë. Internet Wi-Fi në zonat e përgjithshme pa pagesë.

   

 • Plazhi:

  Plazhi i hotelit, guralec, me shtretër dielli dhe ombrellë dielli dhe peshqir plazhi pa pagesë. Nënkalimi per të dal ne plazh.

   

 • Sporti dhe Argëtimi:

  Pishina të hapura dhe të brendshme për të rritur dhe fëmijë, Aqua Park, palestër, banjë turke, sauna, pingpong, fushë tenisi, basketboll, volejboll plazhi. Pa pagesë shtesë janë: sportet e ujit, ndriçues për fushë tenisi, bilardo, qendër bukurie, banjë me avull, masazh. Programet zbavitëse janë për të gjitha hotelet në Eftalia Island gjatë ditës, garat, në programet show mbrëmje. Mini klub për fëmijë nga 04 -12 vjeç.

  RENOVIMI: 2019/2020

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  10

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,