Drita Hotel

From

Duration

Tour Type

 • Pozita:

  Hoteli është i vendosur në rajonin e Kargicak, 140 km nga aeroporti Antalya dhe 14 km nga qendra e qytetit Alanya.

   

 • Vendosja:

  Hoteli posedon gjithsej 199. Dhoma standarde (21m², një dhomë gjumi, një banjo, max.2 + 1pax), Dhoma connection (Dy dhoma gjumi me dyert rrëshqitëse në mes, një banjo, max.4pax). Të gjitha dhomat janë me banjo private me vaskë ose dush, tharëse flokësh, klimë, telefon me dalje direkte, TV satelitor dhe kanale muzikore, mini bar (ujë rimbushur çdo ditë), arkë, dysheme të laminuara, ballkon, internet WI-FI me shpejtësi të limituar.

   

   

 • Shërbimi:

  Ultra All Inclusive – byfe të hapur për mëngjes, drekë, ëmbëlsira pasdite, çaj, kafe, darkë dhe meze të lehtë në mesnatë. Të gjitha pije alkoolike dhe joalkoolike lokale deri në orën 24.00, akullore në kornet në orë të caktuara, snack bar dhe pije të buta në plazh deri në orën 18.00 janë përfshirë në çmim. Restorantet A’la Carte janë me rezervim paraprakisht dhe një herë në një qëndrim. Nuk përfshihen: pije të importuara dhe pije shtëpiake pas 24.00, të gjitha pije në disko, lëngje frutash të freskëta, shërbim në dhomë, kafe turke, kapuçino, ekspres, kokteje, pije alkoolike në barin e plazhit.

   

 • Përmbajtja:

  Restoranti kryesor me byfe të hapur , restorant A’la Carte në plazh, snack bar dhe bar pishinë. Mjeku, shërbimi i lavanderi dhe pastrimi i thatë janë të ngarkuar shtesë. Interneti Wi-Fi është pa pagesë në të gjithë hotelin.

   

 • Plazhi:

  Plazhi privat i hotelit – dërgoni dhe guri, (ka tunel nën rrugë), me shtretër dielli, cadra dielli dhe peshqir plazhi pa pagesë.

   

 • Sporti dhe Argëtimi:

  Pishina të hapura dhe të mbyllura për të rritur dhe fëmijë, rrëshqitje të ujit, palestër, banjë turke, sauna, fushë tenisi, volejboll plazhi, basketboll, pingpong. Me pagesë shtesë: sportet e ujit, masazh, SPA dhe qendra e bukurisë, ndriçues për fushë tenisi, bilardo. Programet e argëtimit gjatë ditës, garat në pishinë dhe në plazh, në mbrëmje tregojnë programe. Programet speciale në Mini klub për fëmijë nga mosha 04-12 vjeç. Shesh lojërash për fëmijë, mini Disco në mbrëmje.

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  10

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,